VELKÁ ANKETA: Kdo předvedl Siu v Tvojí tváři nejlépe? HLASUJTE!

Pět sérií, tři soutěžící a hned čtyři vystoupení! Kdo ztvárnil extravagantní zpěvačku Siu nejlépe? Jitka Boho, Anna Fialová nebo nově Vojtěch Drahokoupil? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

tvoje tvář má známý hlas

Herečka a zpěvačka Anička Fialová v první sérii řádila jako utržená ze řetězu. Mladá a nadějná herečka se ukázala v mnoha podobách. Zkusila si roli Whitney Houston, Jennifer Lopez či právě australskou zpěvačku Siu se songem Chandelier. S písní skončila druhá za Hankou Holišovou. Jak se vám líbí její verze?


Druha řada byla stejně jako ta první pořádně našlapaná. Téměř na každé kolo zavítal někdo z předchozí řady. Na semifinále se do pořadu se se vší slávou vrátila Anna Fialová coby Sia. Tentokrát zazpívala další obrovský hit Alive. Vystoupení podtrhla scéna připravená podle originálního videoklipu písničky.

Jitka Boho byla jako chameleon. Uměla ztvárnit Marilyna Mansona, Montserrata Caballé i Beyoncé. Za svoji verzi písničky Elastic Heart si odnesla třetí místo za bezkonkurenční Anetou Krejčíkovou a Daliborem Gondíkem. Na Jitce ale spíše zaujal kostým, který ukazoval opravdu vše.

Jako poslední se představil první muž v roli Sii v aktuální páté sérii s písní Cheap Trills. Bohužel Vojta měl smůlu, že na deváté kolo se dobře vyspal Jan Révai. Co na to říkáte vy?

Anketa

Který soutěžící ztvárnil Siu nejlíp?

Hlasovalo 4465 lidí.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ: Berenika Kohoutová se po vystoupení ve Tváři plánuje přejmenovat

BYL TO PODVOD? Eva Burešová se snažila ovlivnit porotu Tváře věcnými dary!

Maci