JAKO Z HORORU: Aneta Krejčíková si během rozhovoru ztrhla z čela kus kůže. Podívejte se na VIDEO!

Je mladá, krásná, úžasná, báječně zpívá a ještě lépe hraje. Aneta Krejčíková byla jednou z největších hvězd posledního ročníku show Tvoje tvář má známý hlas. V závěrečném rozhovoru však ukázala ještě něco navíc...

tvoje tvář má známý hlas

Herečka Aneta Krejčíková bojovala o vítězství ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Od začátku porotu i diváky fascinovala svými bravurními přeměnami a byla velkou favoritkou.

Po finále, ve kterém se nakonec umístila na čtvrtém místě, se rozpovídala o tom, jak se na konci své dlouhé cesty cítí, a také o tom, co jí bude nejvíce chybět. „Na jednu stranu mám hrozné návaly smutku, že to všechno končí, na tu druhou cítím velké uvolnění, je to hodně rozporuplné,“ svěřila se mladá herečka.

Aneta ve finále ztvárnila slavnou zpěvačku Lizu Minnelli a zazpívala hit Single Ladies. Jak byla se svým vystoupením spokojená? Podívejte se na video!

Za každým vystoupením stála spousta dřiny a píle, náročné tréninky zabraly herečce spoustu času. Jak doufá, že se jí vynaložené úsilí vrátí? „Doteď mě znali převážně jen diváci Ulice, tak nyní mě třeba bude znát i větší spektrum lidí,“ dodala nakonec.

 

Co bylo pro Anetu v soutěži nejtěžší? A napadlo by ji někdy, že se dostane až do finálové čtyřky? Nejen to se dozvíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PJ