50. LÉTA JSOU ZPĚT! Anna Slováčková uchvátila úplně každého. Mrkněte, jaký outfit si vzala na koncert!

Anička Slováčková
Zdroj: TV Nova

Pamatujete si, jak rafinovaně svůdná dokázala být hvězda amerického muzikálu Pomáda Olivia Newton-John? Tak přesně tak dráždivě vypadala Anna Slováčková z Tvojí tváře na svém prvním vánočním koncertě. Podívejte se, jak jí to slušelo.

Během uplynulých týdnů mohli diváci a fanoušci krásnou dceru Dády Patrasové a Felixe Slováčka potkat na více místech. Například v Divadle Kalich, kde hraje v muzikálu Krysař, a také v Hybernii jako hlavní ženskou protagonistku v muzikálu Iago, kde ji uškrtí Othello jako Desdemonu. A na prknech Hybernie se potkává s Jankem Ledeckým a Milanem Peroutkou. Příležitostně se věnuje i moderování. A to vše díky účasti ve druhé řadě famózní televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zdá se, že momentálně se jí po pracovní stránce daří nádherně! A do toho všeho ještě dokázala vsunout i zkoušení se svojí kapelou The Primes.

S touto šestičlennou formací se plavovlasá diva schází a pilně cvičí už nějáký pátek, ale svůj první společný koncert pro širší veřejnost odehráli až 12. prosince v pražském Music City. V tomto na prvním pohled malém prostoru, který byl natřískáný až po strop, odehráli poctivý dvouhodinový set list, kde nechyběly vánoční pecky, spousta coverů slavných hitů, ale především autorské písně Aničky Slováčkové!

18

GALERIE: Anna Slováčková všechny uchvátila!

Zdroj: Kristýna Mrzenová

Anna Julie Slováčková - 8

Hodnocení:


Proto si diváci, mezi kterými nechyběla ani pyšná maminka Dáda Patrasová nebo moderátor počasí Karel Kašák, užili písničky jako jsou Ironic od Alanis Morissette nebo vánoční Imagine od Johna Lennona, kterou zpěvačka připomněla výročí jeho tragické smrti. Dála „vyznala lásku“ zpěvákovi skupiny Lucie Davidovi Kollerovi a zahrála jeho slavnou písničku Medvídek. Dále zazněla silná písnička Lost On You od italsko-americké zpěvačky Laury Pergolizzi, zkráceně LP. Prostor zbyl i na její vlastní tvorbu, jako jsou songy Spoutání a Ano/Ona! Vánoční koncert uzavřela skvělá verze vánoční písně Shake It Up od Train.

Celý večer se vezl na nostalgické vlně vzpomínek. A tomu, kromě repertoáru, odpovídaly i outfity kapely. A mezi všemi nejvíce vyčnívala Anička. O tom jak moc jí to slušelo, se můžete přesvědčit v galerii!

Diváci se na Annu mohou těšit v premiérových dílech Ordinace v růžové zahradě 2, které v televizi poběží od 9. ledna 2018. Zde hraje sestřičku Radku, která je mladá, půvabná, ale krása, kterou oplývá navenek, jí chybí uvnitř. Radka je novou posilou sesterny kamenické chirurgie, její kolegyně to s ní ale nemají jednoduché!


NEPŘEHLÉDNĚTE:


Maci