13. KOMNATA JITKY BOHO: Chtěla být bioložkou, ale osud s ní měl jiné plány! Co nevíte o finalistce Tvojí tváře?

Jitka Boho Válková - 3
Zdroj: Profimedia / instagram

Jaký život má Jitka Boho, finalistka čtvrté řady Tvojí tváře? Tetování, nezvyklé stravovací návyky i studium podivného oboru, tohle všechno byste u ní nečekali!

tvoje tvář má známý hlas

Pětadvacetiletá kráska z Třebíče je dle svých vlastních slov naprosto normální a pohodová holka, nyní i maminka a manželka. Zajímá se o zdravý životní styl, o přírodu, zvířata a o současný stav naší země. Odmalička toužila být zpěvačkou, zpívala všude a všem. „I když o to mnozí ani nestáli,“ dodává ráda s úsměvem, jak se můžete dočíst i na jejích oficiálních stránkách. A jaký byl její život?Pochází z vesnice Nárameč ležící v okrese Třebíč. Má sestru Šárku a bratra Jana. Na základní školu dojížděla do Budišova. V roce 2009 soutěžila v Česko Slovenské SuperStar, kde skončila mezi čtyřicítkou nejlepších. S odstupem času prohlásila, že je ráda, že to zkusila, i když nezvítězila. A doporučila by to všem jako zkušenost. Přihlásit se můžete i vy ZDE!


1) Oblíbila si inkoust na svém těle.
V roce 2012 si nechala vytetovat hned dvě tetování, a to holubičku na pravou ruku a svoje životní motto a současně Hendrixův citát „Music is my religion“ na záda. V překladu to znamená: Hudba je moje náboženství. Vytetované texty se jí očividně líbí, protože si ještě nechala udělat nápis Believe (věř).


2) Nakoukla i do světa filmu
Od roku 2010 působila tři roky ve studentské kapele Spirit Rock. Ve stejném roce nazpívala s Josefem Vágnerem duet Díky letu motýlů na jeho album Vždycky stejně krásná. V roce 2011 hrála ve filmu Bastardi 2 v roli paní Valovské.


3) Co je malé, to je hezké
Účastnila se České Miss 2010, kde se dostala až do finále, které vyhrála, a to i přes veškeré svoje handicapy. Byla nejmladší a se svojí výškou 171 cm zároveň i nejnižší účastnicí!


4) Není molo jako molo
V roce 2009 se stala i vítězkou soutěže Miss pláž, která se koná každoročně na pláži Vranovské přehrady.


5) 15. nejkrásnější žena světa
V srpnu 2010 se zúčastnila v Las Vegas i soutěže Miss Universe a probojovala se mezi 15 nejkrásnějších dívek.


6) Je vegetariánka.


7) Láska je důležitá

Jejím dlouholetým přítelem byl výživový poradce, trenér, produkční Miroslav Cipra, který byl o dvacet let starší. Jejich vztah trval od soustředění České Miss 2010 do března 2014. Rozešli se i přesto, že se v létě 2013 zasnoubili. Od května do července 2014 udržovala vztah s Adamem Klavíkem, finalistou soutěže Muž roku 2012.


8) Záhada příjmení
Boho není umělecké jméno, ale příjmení jejího manžela Lukáše, se kterým žije od listopadu 2014. Před téměř dvěma roky se jim narodila dcera Rozálie.


9) Příroda je živel

Studovala na Katolickém gymnáziu Třebíč. Studium na rok a půl přerušila. V květnu 2013 složila maturitní zkoušku z biologie, fyziky, češtiny a angličtiny s vyznamenáním. Poté začala studovat na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy obor Biologie a geologie. Je stále studentkou!


10) Buď sama sebou
Své další životní motto si nechala vytetovat nedávno na levou paži. Zní: „Quid sis, interest, non quid hebeas.“ Tedy v překladu: „Záleží na tom kdo jsi, ne na tom, co máš.“


11) Je zdatná YouTuberka

Jitka pomocí kanálu YouTube sdružuje svojí skupinu fanoušku a pomocí svých častých vlogů se mohou dozvědět mnoho informací. Jitka je skvělá youtuberka! Pokud se jednou rozhodne skončit s hudbou, tak uplatnění rozhodně najde rychle!


A jak to s Jitkou celé dopadne? Dokáže vyhrát velkolepé finále? O tom se můžete přesvědčit již tuto sobotu 18. 11. od 20:20 na TV NOVA.

 

Maci/nova.cz