Těžký text a náročný tanec: Mirek Etzler dostává pořádně zabrat! Zvládne rytmus flamenca?

Další díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas bude opět plný jedinečných pěveckých vystoupení. V exkluzivní videoukázce se můžete podívat, jak Mirek Etzler statečně "bojoval" s přidělenou písní Baila me!

V sedmém díle pokračování oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas si herec Mirek Etzler, který se netají tím, že zpěv není zrovna jeho silnou stránkou, bude muset poradit s písní Baila me. Tu stvořila francouzská skupina Gipsy Kings. Mirek se svěřil, že textu, až na pár frází, vůbec nerozumí. Jak se tedy zvládne naučit celý text?

 


Naštěstí má skvělou pamět a komediální talent. Při nácviku pobavil mentorku Lindu Finkovou. S Ivou Pazderkovou se dokonce poddal hispánskému temperamentu písně a zatančil si s ní španělské flamenco, které dokonale korespondovalo s Ivinými rudými vlasy. Mirek Etzler tak neustále dokazuje, že je opravdovým "šoumenem" Tvojí tváře!

 

 

Ve chvílích zoufalství si postěžoval, že kvůli blížícímu se vystoupení si i poplakal."Já jsem jako dítě hodně často plakal, teď už se mi to dlouho nestalo. A teď už zase pláču!", vtipkuje Etzler.

 

 

Jak Mirek zvládne sladit zpěv a zároveň rozvlnit své boky do rytmů hispánských zvuků? Na to se můžete těšit už v neděli 16.10. na obrazovkáchTV Nova od 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Táta na telefonu a naprosté zoufalství! Proč si Jandová dělala těžkou hlavu z vystoupení?

Jan Cina si během nácviku připomíná trauma z dětství! Co se stalo?
 

Nova.cz