Je to venku: Do poroty zasedne lamač dívčích srdcí a hvězda Rafťáků!

Porota 5. dílu show Tvoje tvář
Zdroj: TV Nova

Další díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas uvidí diváci TV Nova již tuto neděli. Stejně jako každý týden i tentokrát mezi porotce zasedne hostující člen a zejména dámy se mají na co těšit.

Role čtvrtého porotce se tentokrát ujme sympatický mladík, který ztvárnil řadu filmových rolí a v současnosti se věnuje také filmové režii. Začínal jako nezapomenutelný parťák Vojty Kotka a jediným snímkem se vryl do srdce celé řady mladých dívek.
 

Už tušíte o kom je řeč? Jde o Jirku Mádla, kterému bývá právem často připisován titul nejslibnějšího herce současnosti. Většině diváků se zapsal do paměti jako puberťák Jáchym, který společně s kámošem Rendym (Vojta Kotek) vyráží na hory za jediným cílem: sbalit nějaké "štěrbiny." Právě film Snowboarďáci se hned po svém uvedení stali hitem a Jirkovi s Vojtou přinesli mezi jejich vrstevníky velkou popularitu. Nebylo tedy divu, že se dvojka Mádl - Kotek objevila ještě v celé řadě filmů.
 Jirka se v poslední době  věnuje nejen herectví, ale také režii a už stihl ukázat, že mu práce z druhé strany kamery opravdu jde! V roce 2014 uvedl svůj první film Pojedeme k moři.

Jste zvědaví, jak bude soutěžící hodnotit vtipálek Jirka? Dívejte se již tuto neděli na show Tvoje tvář má známý hlas!

CELÝ PŘEDCHOZÍ DÍL SHOW TVOJE TVÁŘ NAJDETE NA NOVA PLUS

Nova.cz