Kompletní pořadí soutěžících z Tvojí tváře: Takhle dopadli vaši oblíbenci!

Tvoje tvář má známý hlas: Kdo se jak umístil?
Zdroj: TV Nova

Prvenství na plné čáře získala Hana Holišová, když předvedla hvězdného Travoltu. A jak se umístil zbytek soutěžících? Podívejte se.

1. místo

První místo show Tvoje tvář má známý hlas vyhrála Hana Holišová jako převlečený John Travolta. Soutěžící strhla publikum svým tancem i zpěvem s písní “Greased Lightning“. Holišová sklidila obrovský potlesk. “Každý světový muzikál by tě okamžitě obsadil,“ znělo z úst poroty.

 

 

 

2. místo


Ivana Chýlková si podupala na pódiu s písni "Boty proti Lásce,"  jako Yvonne Přenosilová. Vyhrála druhé místo! Na tuto píseň zvolila obrovské červené tenisky, které vtipně ladily s jejími kostkovanými šaty.

 

 

 

3. místo


Třetí místo obsadil David Kraus převlečený jako David Bowie, když zpíval “Let´s Dance“. V ústech měl nově udělané zuby, aby se co nejvíce podobal Bowiemu. Zpěváka se mu povedlo úžasně napodobit. “Extravagantní číslo, zpěv s hlavou dolů,“ vyzdvihl Kohák. Ledecký přidal: “Vyšlápnout si na Bowieho to je frajeřina. Odtančený to bylo supr.“

 

 

4. místo


Iva Pazderková, aby napodobila Glorii Gaynor, musela obout kolečkové brusle a jezdit po pódiu. Trénovala pouze čtyři dny. V záři reflektorů se vyjímal její zlatý oblek, třpytky a nepřehlédnutelné byly Ivy černé vlasy a tmavá tvář. Černošskou disko bohyni měla opravdu v těle!

 

 

5. místo


Anna Fialová se vyšvihla při Hříšném tanci s Petrem Vondráčkem jako dvojice Bill Medley a Jennifer Warnes „The Time Of My Life“. Divákům se tajil dech, když viděli křehkou ženu oblečenou do růžových šatů. Do podvědomí všem vnikla také jako Sia s písní “Chandelier,“ kdy ohromila bílou parukou.

 

 

 

 

 • • • CELÝ DESÁTÝ DÍL TVOJÍ TVÁŘE SLEDUJTE ZDE • • •

6.místo


Petr Rychlý vystoupil jako Petr Janda ve finálovém kole. Rockového zpěváka napodobil skvěle s kytarou v ruce. Diváky šokoval také jako folkový zpěvák Jan Nedvěd. Diváci se nestačili divit, co v sobě herec z Ordinace skrývá za talent!

 

 

 

 

7.místo


Petr Vondráček vystoupil ve finálovém kole ve dvojici s Annou Fialovou, když tančili Hříšný tanec. Vondráček jinak například vystoupil jako Bryan Adams s písní “Everything I do,“ mnohé nejvíce okouzlil jako americký zpěvák Lenny Kravitz.

 

 

8.místo


Adam Mišík, jako nejmladší účastník show Tvojí tváře, zaujal ve finálovém kole jako fenomenální zpěvačka Petra Janů. Moderátor Ondřej Sokol na Adama prozradil, že Petru Janů předtím neznal. V převleku byl Mišík opravdu kouzelná žena! Parťáka mu dělal Petr Rychlý coby Petr Janda. Nezapomenutelné bylo ale také jeho vystoupení coby Miley Cyrus.

 

 

Souhlasíte s pořadím?  Nebo byste umístění jednotlivých soutěžících pozměnili?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Neskutečné proměny ve finálovém kole: Které byla podle vás ta TOP? HLASUJTE!

Povedená zvedačka, Ufo i polonahý Kohák! Velké finále se opravdu vydařilo!

dav Nova.cz