JEDINEČNÉ: Adéla Gondíková se projela na velbloudovi jako Tarkan a vyhrála 1. díl Tvojí tváře!

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz 1. díl
Zdroj: TV Nova

Herečka Adéla Gondíková svým vystoupením naprosto fascinovala nejen porotu, ale také ostatní soutěžící. Kromě toho, že se projela na velbloudovi, zvládla náročnou píseň i skvěle odzpívat!

 

Jakmile Adéla zjistila, že v 1. díle Tvojí tváře bude muset zvládnout tureckého interpreta, naprosto se zděsila a rozmlátila Ondrovi auto. A není se čemu divit, tuto píseň by si nechtěl vylosovat nikdo. Potřeba zpívat turecky, rytmicky a ke všemu rychle, takže člověk pomalu nemá čas se nadechnout, když ke všemu tančí... No, to je hodně těžký oříšek!

Herečka se ale ničeho nezalekla a udělala maximum pro to, aby vše dopadlo naprosto skvěle. A povedlo se! Celou náročnou píseň střihla na jedničku, a dokonce se projela i na velbloudovi a jak bylo vidět, velice se to zalíblo nejen Adéle, ale také Ivě Pazderkové, která nelenila a na velblouda si také vyskočila.

Podívejte se na celé vystoupení

Po famózním dozpívání sklidila herečka ovace vestoje a skvělé hodnocení poroty. „Mělo to strašný drajf, super, děkujeme,“ ohodnotil vystoupení Janek Ledecký.

 A jak bylo řečeno „Velké turecké vítězství“ si vybojovala právě tahle energická bruneta. Z celého výsledku byla ale hodně překvapená. „Je mi to trošku trapné, protože porota to viděla jinak, a kolegové to rozhodli, takže to je neadekvátní, ale doufám, že se to do příště změní,“ sdělila Adéla záhy po vítězství.

25 000 korun věnovala nadačnímu fondu Šťastná hvězda. „Já jsem se rozhodla pro nadační fond Šťastná hvězda, protože pomáhá dětem a to je důležité,“ dodala Adéla Gondíková.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Úžasná práce maskérů: Která proměna prvního dílu TVOJÍ TVÁŘE u vás zvítězila? HLASUJTE!

TOP MOMENTY 1. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Ztělesněná animovaná postavička i šílené taneční kreace!

Nova.cz