JE TO TADY! Známe čtyři soutěžící z druhé řady TVOJÍ TVÁŘE!

Tvoje tvář druhá řada: Odlévání masek
Zdroj: Nova.cz

Tolik vás bavila a brzy se na televizní obrazovky vrátí s novými soutěžícími, úžasnou várkou proměn a dechberoucími vystoupeními. Druhá řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas vás opět bude bavit! A kdo z hvězdných tváří se objeví mezi soutěžícími? Prozrazujeme první čtveřici!

♦♦ ÚŽASNÉ VÝKONY A CELOU SHOW PRVNÍ ŘADY TVOJÍ TVÁŘE MŮŽETE SLEDOVAT ZDARMA V LETNÍM SPECIÁLU ♦♦

 

Přípravy druhé řady velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas jsou v plném proudu. Natáčení druhé řady započne na začátku srpna, a tak se v těchto dnech již odlévají masky, šijí kostýmy a nacvičuje choreografie! Pokračování Tvojí tváře bude jak pro celý štáb, tak samotné soutěžící opět velkou výzvou. A pro vás svěží porcí zábavy! Čekají na vás nové hvězdné tváře, masky i proměny. Rozhodně se máte na co těšit.
Jistě vás zajímá, kdo z populárních osobností se v druhé řadě Tvojí tváře objeví, že? Už teď vám odhalíme čtyři soutěžící, kteří vám svými proměnami i vystoupeními vyrazí dech.

Těší se na vás Ivana Jirešová coby barmanka Lucie z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Roman Vojtek, známý z divácky populárního seriálu Ulice, David Gránský, kterého jste viděli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným i Doktoři z Počátků, a také Anna Slováčková! A další, neméně zajímavá jména, vám prozradíme v nejbližších dnech.
„Musím říct, že teď se víc bojím, než těším, ale doufám, že až do toho naskočím, všechna tréma opadne. Účast v show pro mě bude velká výzva a jsem sama zvědavá, jak se s tím poperu,“ komentuje své účinkování v Tvojí tváři herečka Ivana Jirešová.


Ivana Jirešová

Buďte u toho i tentokrát, těšíme se na vás!

 
 

Anna Slováčková

Roman Vojtek

David Gránský


 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

LETNÍ SPECIÁL NA NOVĚ: Všechny díly oblíbených seriálů, exkluzivní ukázky i zábavné pořady dostupné NOVĚ i na mobilech!
 

FILM TÝDNE: Podívejte se na CELOU KOMEDII BABOVŘESKY! Na tabletu i mobilu!

 

 

 

Nova.cz