VIDEO: Zranění při natáčení show Tvoje tvář. Ondřej Sokol si rozřízl nohu!

Zdroj: TV Nova

Milan surfoval v hale na umělé vlně a Ondřej Sokol se musel přes nezkrotný živel probojovat až k němu. Bohužel předání neprobíhalo podle plánu...

Nedělní večer na TV Nova bude patřit velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas, která přichází s prvním dílem třetí série. Všech osm účinkujících postupně navštívil Ondřej Sokol a každému z nich předal zabalenou maketu s interpretem, kterého budou ztvárňovat v prvním díle.
 

Velké drama se odehrálo během návštěvy Milana Peroutky. Předání makety totiž probíhalo v adrenalinovém duchu. Divoká vlna smetla Ondřeje i s maketou a rozřízla mu nohu. Tím bohužel zranění neskončila. Milan Peroutka si během pádu ze surfu poškodil ušní bubínek. Naštěstí je už v pořádku. A první díl show Tvoje tvář má známý hlas by měl proběhnout bez problémů.


118

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas: Ruml napadl Sokola a Gondíková rozmlátila auto!

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ: Ruml napadl Sokola a Gondíková rozmlátila auto! - 1

Hodnocení:


 

Těšit se můžete na Marthu Issovou, Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.
 

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.