PROKLETÝ EMINEM: Jaké problémy postihly každého, kdo se v něj v Tvojí tváři proměnil?

Zdroj: TV Nova

Skoro to vypadá, že je Eminem v show Tvoje tvář má známý hlas prokletý. Aničku Slováčkovou i Ondřeje Rumla postihly v době, kdy jej ztvárňovali, závažné problémy! Co se jim stalo?

Ondra Ruml v šestém díle vystoupil s Aničkou Slováčkovou, která se v Eminema proměnila v předchozí řadě Tvojí tváře. Zatímco Anička zazpívala coby sexy zpěvačka Rihanna, Ondra oslnil svým rapem a hlavně úplně novou vizáží! A opravdu se bylo na co koukat!

 

Úspěšnému vystoupení předcházela tvrdá příprava. Ondra se toho ale nebojí, odbarvil se na blond a nechal se „potetovat“.  Největší problémy měl s hlasem. Eminem je totiž tvrdý americký raper, který je známý svým agresivním rapováním. A právě chytit tón v hlase společně se zadržováním dechu dělalo Ondrovi největší problém. „Pro mě to je hrozně náročný na dech, ten part,“ postěžoval si.

A nezůstalo jenom u problémů s dechem. Eminem je známý i svojí muskulaturou, kterou Ondra postrádá. „Pokusil jsem se nahonit to málo, co tam mám... myslím ty svaly!“ Až mu z toho málem praskl slepák! Anička se také svěřila, že měla v době, kdy ztvárňovala Eminema ve Tváři, problémy. Jaké? To se dozvíte v rozhovoru!

 

Nezapomeňte se dívat na show Tvoje tvář má známý hlas každou neděli od 20:20 na Nově!

 

A pokud chcete vidět své oblíbence na jednom podiu, máte jedinečnou možnost v unikátním koncertu, na kterém se objeví účinkující ze všech tří řad Tvojí tváře! Více informací najdete ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTĚ:

TOP MOMENTY 6. DÍLU: Nehoda s mikrofonem, neoholená Martha Issová i povedený pád Konvičkové!

TO VÁS DOSTANE: Milan Peroutka jako reportér páčil ze soutěžících tajné informace! Podařilo se?

Nova.cz