Emoce, komplimenty a dokonalá angličtina! Ve 4. kole Tvojí tváře zvítězila Iva Pazderková!

Zdroj: TV Nova

Ačkoliv bylo vítězství Ivy Pazderkové ve čtvrtém kole show Tvoje tvář má známý hlas velmi těsné, hostující porotkyně Adéla Banášová rozhodla, že si výhru zaslouží! Čím porotu Iva tak dostala?

Susan Boyle snila sen o tom, že ji jednoho dne budou poslouchat miliony lidí. To se jí po výhře v soutěži Británie má talent podařilo. V sobotu večer se to povedlo i herečce Ivě Pazderkové, jejíž proměna do anglické zpěvačky byla naprosto dokonalá.


Vysokou dlouhonohou blondýnku by na pódiu poznal málokdo. Místo ní se tam totiž objevila nenápadná boubelka. Svým vystoupením plným emocí dostala všechny v sále. Porotci ocenili hlavně to, že se Ivě povedlo do vystoupení dostat i dojemný životní příběh samotné Susan Boyle. Janek Ledecký usoudil, že Iva ztvárňuje svoji slavnější kolegyni tak přesvědčivě, že se ani neusměje. Iva ale přiznala, že se neusmívá z důvodu, že by z ní při větším pohybu upadlo 80 kilogramů silikonu.

 

• • • CELÝ DÍL TVOJÍ TVÁŘE SLEDUJETE ZDE • • •


Ani při rozhovoru s moderátorem Ondrou Sokolem by skoro nikdo nepoznal, že Iva není rodilá Angličanka. Celý rozhovor po vystoupení totiž spolu vedli v angličtině a Iva alias Susan dokonce složila Ondrovi kompliment. Jak se jim konverzace v angličtině dařila se podívejte ve videu.


Jak se pokorné a procítěné vystoupení vítězky Ivy Pazderkové líbilo vám?

Nepřehlédněte:

 

TVOJE TVÁŘ: Hanu Holišovou čeká jedna z nejnáročnějších choreografií! Trénuje i moonwalk!

 

Tvoje tvář: Anna Fialová je jako bláznivá Maska Jima Carreyho k nepoznání!

 

Nova.cz