8 HVĚZD v Tvojí tváři: Kdo vás bude šokovat svými proměnami?

Čtyři muži, čtyři ženy a osm hvězdných výkonů! V nové velkolepé zábavné show, která v České republice nemá obdoby, vás těchto osm českých celebrit bude každý týden oslňovat skvělými výkony!

Petr Rychlý

Oblíbený herec, kterého znáte ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 coby Čestmíra Mázla, ukáže, že je profík každým coulem.


Hana Holišová

I herečka Hana Holišová, kterou vídáte každý den v seriálu Ulice coby Veroniku Maléřovou, předvede, že je správná showmenka.


Iva Pazderková

Každou neděli můžeme herečku Ivu Pazderkovou vídat v seriálu Na vodě, kde se snaží všemi možnými prostředky otěhotnět. V pořadu Tvoje tvář má známý hlas využije zase Iva všechny prostředky k tomu, aby vyhrála.


Adam Mišík

Adam je nadaný mladý herec a muzikant. Oba tyto své talenty bude divákům ukazovat každou sobotu v nové show.


Ivana Chýlková

Sympatická herečka, kterou můžete znát například z filmů Tři bratři nebo Vejška, již v sobotu ukáže, že se nezalekne žádné výzvy.


David Kraus

S Ivanou Chýlkovou už hudebníka Davida Krause nebudou spojovat pouze rodinné poměry. Od teď spolu budou soupeřit o to, kdo je lepší zpěvák a tanečník.


Anna Fialová

I mladá herečka a vnučka významného českého herce Karla Fialy předvede svůj herecký a pěvecký talent. V jejím podání se určitě můžeme těšit na nejednu zajímavou proměnu!


Petr Vondráček

Herec, moderátor a především perfektní klavírista a zpěvák Petr Vondráček se pokusí poprat s neuvěřitelnými proměnami. Pomůže mu některý z jeho talentů k vítězství?

 

Nepřehlédněte:

Hvězdná porota nové show: Kdo bude neúprosný a kdo ten hodný?

 

Tvoje tvář má známý hlas: Bude to jízda! Kdo se bude houpat na kouli jako Miley Cyrus?

 

 

 

 

 

Nova.cz