Šest řad a šest vítězů show Tvoje tvář má známý hlas: Kdo byl ze všech nejlepší? HLASUJTE

Publikováno 26.11.2019

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Cina jako Scatman John
Zdroj: TV Nova

Oblíbená televizní show Tvoje tvář má známý hlas má za sebou už šest řad a baví už tři roky diváky u televizních obrazovek. Připomeňte si všech šest vítězných vystoupením a hlasujte o tom, kdo byl nejlepší ze všech!

Hana Holišová
Po deset sobotních večerů roku 2016 kralovala na českých televizních obrazovkách první řada soutěže Tvoje tvář má známý hlas. První řadu oblíbené soutěže vyhrála herečka a zpěvačka Hana Holišová. Mrkněte se na její finálové vystoupení, ve kterém ztvárnila hvězdu Pomády Johna Travoltu.

Jan Cina
Druhá řada Tvojí tváře na sebe nenechala dlouho čekat. Formát se protáhl na dvanáct dílů a poznal prvního, a na dlouhou dobu jediného, mužského vítěze. Stal se jím obrovský talent Jan Cina, který si už během prvního dílu dokázal získat celou řadu příznivců. Připomeňte si jeho legendárního vystoupení jako Scatman John, kterým všechny rozválcoval.

Tatiana Dyková (tehdy Vilhelmová)
"Neměla být tato herečka zpěvačkou?" říkali si mnozí televizní diváci při sledování třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Až tak dobrá Tatiana Vilhelmová tehdy byla. Patřila mezi nejznámější tváře, které se ve třetím ročníku Tvojí tváře objevily. To bezesporu. Ale že by mohla celou soutěž vyhrát? Ruku na srdce, to asi předpokládal málokdo. Vilhelmová si jako finálové číslo zvolila píseň od Zuzany Navarové Andělská, kterou si nyní můžete připomenout.

​Berenika Kohoutová
Herečka, zpěvačka a příležitostná rebelka Berenika Kohoutová musí být po finálovém díle čtvrté řady Tvoje tvář má známý hlas diváky považována za velkou hrdinku. To, co předvedla na pódiu, nebylo rozhodně nic pro slabší povahy. Kdo by chtěl zažít znova její Firestarter, má teď možnost ve videu.

​Michaela Badinková
Dostala se do finálové čtyřky, a i když jí mnozí z počátku nedávali velké šance, původem slovenská herečka Michaela Badinková všechny porazila. Stala se vítězkou páté řady. Společně s Davidem Krausem zazpívala píseň Say Something od Christiny Aguilery a Iana Axela. Byla to její nejklidnější píseň a svým výkonem přesvědčila nejen porotu, ale také své kolegy, že se právem mohla postavit na nejvyšší stupínek vítězů. Podívejte se na její vystoupení.

​Marek Lambora
Prvními dvěma vystoupeními šesté řady všechny ohromil, poté se mu ale příliš nedařilo a v posledních dílech jako by vystřelil ke hvězdám. Tím způsobem, že v základní části vyhrál hned třikrát Marek Lambora, se stal vítězem Tvojí tváře, výhru si vysloužil dokonalým napodobením zpěváka Prince. Zatím nejčerstvější finálové číslo si můžete taktéž připomenout.

​Nezapomeňte, že 21. prosince proběhne speciální dvojitý koncert Tvoje tvář má známý hlas, na kterém diváci uvidí hvězdy napříč všemi šesti řadami. 

Zdroj: TV Nova

Připomeňte si finálový díl šesté řady!


Překrásný moment v Tvojí tváři! Marek Lambora předal osobně výhru malému Martínkovi