Třetí soutěžící Tvojí tváře odhalena: Tahle zrzavá kráska vás bude hodně bavit!

Aktualizováno 24.08.2019

Odhalení
Zdroj: TV Nova

Show Tvoje tvář má známý hlas se již brzy vrátí na obrazovky televize Nova. Osm soutěžících se nejen představí v úžasných proměnách, ale bude také bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely. Na koho se ůžete těšit?

Třetí hvězdou této show je zpěvačka s velmi specifickým hlasem Debbi Kahlová, která se zařadí mezi Zuzanu Norisovou a Roberta Urbana.

DEBBI SI V ŽIVOTĚ PROŠLA PEKLEM. PODÍVEJTE SE NA JEJÍ PŘÍBĚH 

Zpěvačka s přijetím nabídky účinkovat v show Tvoje tvář má známý hlas příliš dlouho neotálela: „Tento koncept mě moc baví. Takže jsem řekla: „Jé super, já bych to zkusila.“ Mě baví nejen to, že člověk přezpívává písničky, což já dělám třeba v autě, ale hlavně obdivuju, jak dokonalé jsou ty masky. Takže tohle všechno mě hodně nadchlo a ani chvíli jsme neváhala.“

Zdroj: TV Nova


Debbi Kahlová žije střídavě v Praze a na statku ve středních Čechách, během natáčení Tváře tak bude mít velký zápřah: „Nebydlím na statku nastálo, ono by to nešlo skloubit ani s našimi koncerty a podobně. To pak jezdit ve tři ráno na Kokořín nedává úplně smysl. Ale je to přirozený, hezký kontrast. Když má člověk rušný a trochu namáhavý životní styl, tak pak odjede pryč, na vesnici, kde ho nikdo neotravuje, je tam klid – a samozřejmě i práce jako kydání hnoje, sekání trávy nebo sušení sena, ale to mám ráda. Takže se snažím mezi těmito dvěma světy najít rovnováhu.“

Exkluzivní rozhovor s Debbi Kahlovou můžete sledovat už teď na stránkách Nova.cz. V něm se mimo jiné rozpovídala i o panických atakách, které jí komplikují život.

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už od podzimu na televizi Nova.


Překrásný moment v Tvojí tváři! Marek Lambora předal osobně výhru malému Martínkovi