Dalším soutěžícím Tvojí tváře je charismatický herec Robert Urban! Z čeho má obavy?

Aktualizováno 17.08.2019

Robert Urban
Zdroj: TV Nova

Podzim na televizi Nova bude patřit i oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Po boku sympatické herečky Zuzany Norisové, která byla první zveřejněnou hvězdou šesté řady, se objeví charismatický herec Robert Urban.

Robert se objevil v několika muzikálech a v mládí se věnoval stepování. Tvoje tvář má známá hlas je ovšem velmi náročný projekt, podaří se mu oslnit diváky svými výkony v tomto pořadu?

JAKÉ BYLO VYRŮSTAT BEZ MÁMY? PODÍVEJTE SE NA ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH ROBERTA URBANA

Filmový a divadelní herec se na své účinkování v pořadu velmi těší a je hodně zvědavý, jak to celé bude probíhat: „Musím říct, že je to teda velký úlet, a doufám, že bude mít dobrý konec. Účinkuji v šesté řadě a šestka je moje šťastné číslo, tak uvidíme, jak to dopadne.“

Zdroj: Profimedia

Robert Urban má navíc jednu zásadní obavu, která se velmi pravděpodobně naplní: „Pokud si vylosuji nějakou ženu, bude to síla! Kvůli proměně si nejspíš budu muset oholit nohy i ruce a to nevím, jestli zvládnu.“

Rodina talentovaného herce plně podporuje a bude mu pomáhat, jak se jen dá.

Exkluzivní rozhovor s Robertem Urbanem můžete sledovat už teď na stránkách Nova.cz. Prozradil v něm například, že je Ostravákem tělem i duší a přechod do Prahy pro něj vůbec nebyl jednoduchý.

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už na podzim na televizi Nova.


Překrásný moment v Tvojí tváři! Marek Lambora předal osobně výhru malému Martínkovi