VIDEO: Vojta Drahokoupil natočil nový klip! V ložnici ho psal pro Miss, obsadil ale Morávkovou

Aktualizováno 10.01.2019


Zpěvák Vojta Drahokoupil natočil nový klip k singlu Tady mě máš, do kterého zapřáhl celou řadu svých kamarádů a přátel nejen ze show Tvoje tvář má známý hlas – Danu Morávkovou, Ondřeje Sokola, Patrika Děrgela či Aleše Hámu!

tvoje tvář má známý hlas

„Písničku jsem napsal úplnou náhodou v ložnici, asi za patnáct minut. Inspirovala mě moje přítelkyně Kristýnka,“ směje se potutelně Vojta, který už několik měsíců randí s Českou Miss Earth 2016 Kristýnou Kubíčkovou. „Chtěl jsem během Tváře dát něco do kupy a tohle ze mě tak spontánně vyšlo,“ říká mladý zpěvák.
 

 

A přestože písnička vznikala v ložnici s Kristýnou, která si v klipu zahrála s Vojtou hlavní roli, při obsazování myslel i na další ženu – herečku Danu Morávkovou! „Dana mi hrála maminku v jednou filmu, a spolupracuji s Petrem Maláskem, takže si troufám říci, že jsme dobří kamarádi,“ prozradil Vojta.


A do klipu nalákal i další hvězdy, které si nejen zahrály. Někteří v klipou dokonce tančí! „Jsou to lidé, které mám rád a kteří mi chtěli pomoci. Docela jsem koukal, že do toho všichni šli. Ondřej dokonce ten den přilétal z Londýna a jel z letiště rovnou na natáčení,“ dodává zpěvák, jehož klip Tady mě máš už na youtube sbírá samé pozitivní ohlasy. Podívejte se na něj!

Zamilovaný Vojta D vydává nový videoklip: Koho v něm uvidíte?
Zamilovaný Vojta D vydává nový videoklip: Koho v něm uvidíte?

NEJLEPŠÍ HOLKY dělá Drahokoupil: Podívejte se, čím se Vojta D. proslavil
NEJLEPŠÍ HOLKY dělá Drahokoupil: Podívejte se, čím se Vojta D. proslavil

TOP MOMENTY finále Tváře: Dokonalá improvizace Boba Jaškówa a vítězka SuperStar v kůži samotného Mistra!
TOP MOMENTY finále Tváře: Dokonalá improvizace Boba Jaškówa a vítězka SuperStar v kůži samotného Mistra!

 

Maci