VIDEO: Milan Peroutka a krásná neznámá! Nadějný herec a zpěvák prozradil, co za tím stojí

Aktualizováno 15.05.2019

Perutě
Zdroj: Instagram

V poeticky laděném klipu se frontman kapely Perutě Milan Peroutka ocitá ve svých snech s krásnou neznámou. Tenhle song jen tak nepustíte z hlavy!

tvoje tvář má známý hlas

Mladá a dynamická kapela Perutě, kterou založil Milan Peroutka, hraje písničky vlastní tvorby již od roku 2013. Dalšími členy kapely jsou kytarista Šimon Martínek, klávesák Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň. Na vlnách pop-rocku se pohupují fanoušci skupiny po celé zemi, a to hlavně při živých koncertech, kterých mají kluci z Perutí každoročně několik.

Zdroj: Instagram

Doposud mají Perutě na kontě tři úspěšné videoklipy a v současné době intenzivně pracují na zbrusu novém videoklipu k singlu Slunce, který bude také součástí připravovaného prvního alba.
Text k písni Slunce napsal baskytarista Michal Beneš, nicméně první impulz, včetně toho hudebního, přišel od kytaristy Šimona Martínka. „Song není vyloženě o nějaké konkrétní osobě, pocitu, nebo zážitku. Je o tom, že rád sním, protože ve snu se potkávám s dívkou, se kterou mi je dobře. V klipu jde o znázornění snu na přelomu dne a noci. Hlubší myšlenkou bych to možná vyjádřil jako, když něco končí a něco začíná. Západ slunce ve videu už je jen pomyslné vyjádření hranice toho všeho,“ dodává k novém singlu zpěvák Milan Peroutka.
Zdroj: YouTube.com

Nový videoklip se natáčel v Klecanech v FZG Studiu. Kamery a režie se ujal Mirek Šmikmátor a o střih se postaral Jaroslav Kašík, který spolupracoval například i na videoklipech pro kapelu Chinaski, rapera Rytmuse nebo DJ Wiche.

SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři
SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři

JE TO VENKU. Milan Peroutka si přivezl z Indie vážnou nemoc! 
JE TO VENKU. Milan Peroutka si přivezl z Indie vážnou nemoc! 

LOVEMAKER Milan Peroutka: Prozradil, jakou ´voňavku´ používá a co říkají slečny, když ji ucítí
LOVEMAKER Milan Peroutka: Prozradil, jakou ´voňavku´ používá a co říkají slečny, když ji ucítí

VIDEO: Peroutka, Mišík a jejich parádní fórky. Milan si před kamerou sundal nejen zuby...
VIDEO: Peroutka, Mišík a jejich parádní fórky. Milan si před kamerou sundal nejen zuby...


Překrásný moment v Tvojí tváři! Marek Lambora předal osobně výhru malému Martínkovi