ANKETA: Kdo vyhraje FINÁLE show Tvoje tvář má známý hlas? Dejte hlas svému favoritovi!

Aktualizováno 14.12.2018

Tvoje tvář - účastníci - 4
Zdroj: TV Nova

Komu jste celou pátou řadu Tvojí tváře fandili? Kdo je podle vás ze všech nejlepší? Podpořte svého favorita – hlasujte v anketě!

tvoje tvář má známý hlas

Dnes večer se můžete naposledy těšit na oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas. Ve dvanáctém díle se opět představí oblíbení porotci v čele s Jakubem Kohákem a soutěžící z řad slavných českých umělců. Tak kdo tentokrát vyhraje?

Zdroj: TV Nova

Karty jsou rozdány jasně. Vojtěch Drahokoupil, Jan Révai, Jitka Schneiderová a Robert Jašków na vítězství dosáhnout nemohou, jelikož v 11. kole nezískali dostatečný počet bodů, aby se dostali až do závěrečného boje. To ale neznamená, že nebudou vystupovat. Diváci se mohou těšit na dva povedené duety!

Na druhé straně tady bude velký boj o finálovou korunu. V koho se promění Patrik Děrgel, Tereza Mašková, Eva Burešová nebo Michaela Badinková? A kdo se stane pátým vítězem? Na to si musíte počkat do sobotního večera. Ale už nyní můžete hlasovat, kdo se podle vás stane vítězem!A nezapomeňte sledovat grandiózní bitvu v sobotu 17. listopadu od 20:14 na TV Nova v show Tvoje tvář má známý hlas!

 

VELKÉ FINÁLE už dnes večer: Kdo vyhraje pátou řadu Tvojí tváře?
VELKÉ FINÁLE už dnes večer: Kdo vyhraje pátou řadu Tvojí tváře?

´HLAVNĚ, ŽE BUDE P*DEL´: Jašków a Schneiderová chystají na finále Tváře pořádnou pecku!
´HLAVNĚ, ŽE BUDE P*DEL´: Jašków a Schneiderová chystají na finále Tváře pořádnou pecku!

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Tereza Mašková vydává své první album
SKVĚLÁ ZPRÁVA: Tereza Mašková vydává své první album


 

 

Maci

Ján Jackuliak pod palbou otázek: Jak dobře zná Bruna Marse?