LIVECHAT s Vojtou Drahokoupilem: Oblíbený zpěvák odpovídal živě na dotazy diváků

Aktualizováno 14.12.2018


Je mladý, krásný, báječně tancuje a ještě lépe zpívá. Vojta D je jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Sice se nedostal do finále, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků mu nikdo nevezme. Svými výkony ukradl srdce nejedné ženy a v livestreamu bude živě odpovídat na vaše dotazy!

tvoje tvář má známý hlas

♦ Záznam najdete ZDE ♦

Zazářil hned v prvním kole páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál pro své vtělení do zpěvačky Adele. Slavný hit Rolling In The Deep zazpíval na výbornou a exceloval i perfektní maskou. Pro maskéry a kostymérny to byla pořádná práce, aby pohledný střízlík vypadal jako korpulentní pěvecká diva z britských ostrovů. Vojta skvěle odstartoval celou pátou řadu.

Zdroj: TV Nova

Díky show Tvoje tvář má známý hlas má šanci předvést svůj talent a získat další pracovní nabídky, byly ale časy, kdy doslova neměl do čeho píchnout. A není to tak dávno. Po rozpadu kapely New Element se Vojta Drahokoupil rozhodl jít vlastní cestou, cesta k úspěchu byla ale trnitá. Ale Vojta se chtěl rvát a jít si za svým cílem!
Zdroj: Instagram

Vyplatilo se! Momentálně prožívá úspěšné období. Natáčí jeden klip za druhým, dal se dohromady s krásnou miss Kristýnou Kubíčkovou a září v již zmiňované Tvojí tváři, kde mu těsně uteklo finále. Má toho za sebou opravdu dost. Ale jen těžko byste u zpěváka hledali nějakou namyšlenost, hvězdné manýry či rozmazlenost. Ví, že si svou slávu musí vydobýt a stále přiživovat pokorou.
 
Zdroj: Profimedia / TV Nova

VOJTA ODPOVÍDAL ŽIVĚ NA DIVÁCKÉ DOTAZY V PÁTEK 16. 11. OD 12:00.

ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO
ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO

Berenika se ztrapnila před kamerou: Zapomněla název vlastního pořadu!
Berenika se ztrapnila před kamerou: Zapomněla název vlastního pořadu!

To nedopadne dobře: V porotě Tvojí tváře se v sobotu objeví známá průšvihářka
To nedopadne dobře: V porotě Tvojí tváře se v sobotu objeví známá průšvihářka