´HLAVNĚ, ŽE BUDE P*DEL´: Jašków a Schneiderová chystají na finále Tváře pořádnou pecku!

Aktualizováno 12.12.2018


Dva nejstarší a nejzkušenější účastníci show Tvoje tvář má známý hlas si v posledním finálovém kole střihnou legendární český duet. Chystají se na své poslední legendární hudební číslo, než se zase vrátí do filmových ateliérů ke svým televizním a filmovým projektům. Jak se na to těší?

tvoje tvář má známý hlas

Jako od herců se od nich po pěvecké stránce nikdy nečekalo nic světoborného. Jenže oni překvapili také svým hlasovým rozsahem! Kdo by mohl zapomenout na Největšího Showmana nebo Jarmilu Šulákovou. Oba dva po pěvecké stránce opravdu mile překvapili. Díky tomu zanechali skvělý dojem. Do finále se bohužel nedostali, ale dle jejich slov jim to nevadí. „Dravé mládí vpřed,“ shodují se.

Zdroj: TV Nova

Nyní je čeká jejich poslední velká show. Plešaté torpédo se divákům představí jako úplně poslední český bohém Petr Hapka, Jitka se představí jako nekorunovaná královna českého šansonu Hana Hegerová. Společně si střihnou hitovku z alba Potměšilý host, konkrétně Levandulová.
Zdroj: Nova.cz

„Bereme to zodpovědně, nepřipouštíme si to,“ prohlásila Jitka. „Ale samozřejmě poctivě, hlavně aby byla pr*el,“ doplňuje svoji kolegyni Bob. „Musíme hlavně dotáhnout ty správné pohyby,“ přemítá Robert. „A nezapomínej, že i po herecké stránce to bude těžší. Jediné co nás uklidňuje je to, že budeme genderove správně. Tedy já budu Hanka a Bob bude Petr,“ zakončuje filmová Hanka z legendárního snímku Samotáři.
Zdroj: TV Nova

Jak si užijí poslední finálový večer? A kdo nakonec zvítězí? To vše zjistíte v sobotu 17. listopadu od 20:15 na Nově. Tak se nezapomeňte dívat na velké finále show Tvoje tvář má známý hlas!
 

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Tereza Mašková vydává své první album
SKVĚLÁ ZPRÁVA: Tereza Mašková vydává své první album

KDO VYHRAJE TVOJI TVÁŘ? Míša Badinková už svého vítěze zná!
KDO VYHRAJE TVOJI TVÁŘ? Míša Badinková už svého vítěze zná!

ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO
ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO

Maci