TAŤÁNA BRZOBOHATÁ ODHALUJE: Do Tváře mě chtěli hned několikrát! Bude příště soutěžit?

Aktualizováno 06.12.2018


Když vejde do místnosti, nelze si jí nevšimnout. Česká topmodelka a vítězka Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá stále patří k nejkrásnějším ženám na světě. Není divu, že se o ni zajímají producenti mnoha televizních pořadů. A ti z Tvojí tváře nejsou výjimkou.

tvoje tvář má známý hlas

Díky její úspěšné kariéře ale dosáhla i jiných cílů. Téměř deset let pomáhá v oblasti, která není pro většinu dárců příliš atraktivní. Dívka původem z českého venkova se stará o důstojné stáří seniorů po celé republice prostřednictvím své nadace Krása pomoci. Její práci ocenila vláda i OSN. I když je Taťánin diář narvaný, i tak si kráska udělala čas a na jeden večer se stala porotkyní show Tvoje tvář má známý hlas.

Zdroj: Móda 1342

„Já si to užívám. Obdivuji soutěžící v těch maskách, kostýmech a v tom šíleném vedru,“ prozradila. To ona na druhé straně měla pohodu. „My jenom sedíme a hodnotíme a hlavně si to užíváme,“ přiblížila. Ale co kdyby i ona dostala nabídku soutěžit?
Zdroj: Profimedia

„No, tanec je lepší než zpěv, ale ten nikdo zatím nemohl vystát,“ smála se. „Tahle otázka tady už párkrát proběhla, ale nikdy jsem se neodhodlala. Nemám na to odvahu a kuráž,“ řekla manželka Ondřeje Brzobohatého. „Možná někdy jindy. Ale Madonnu a Michaela Jacksona bych si rády zkusila, to je můj nesplněný sen,“ uzavřela.
Zdroj: TV Nova

 

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!


Jestli Taťánu někdy uvidíme ve Tváři je ve hvězdách, ale kdo se stane vítězem páté řady se dozvíte již 17. listopadu na TV Nova od 20:15.

 

TOP MOMENTY semifinálového dílu Tvojí tváře: Co v sobotu večer nejvíce zaujalo diváky? Podívejte se!
TOP MOMENTY semifinálového dílu Tvojí tváře: Co v sobotu večer nejvíce zaujalo diváky? Podívejte se!

NENÍ TO PODVOD? Míša Badinková přiznala, čím si pomohla
NENÍ TO PODVOD? Míša Badinková přiznala, čím si pomohla

ANKETA: Které vystoupení semifinálového dílu Tvojí tváře bylo nejlepší? HLASUJTE
ANKETA: Které vystoupení semifinálového dílu Tvojí tváře bylo nejlepší? HLASUJTE

 

Maci