NEJTRAPNĚJŠÍ OKAMŽIK Bereniky Kohoutové: Odzpívála, dostala čočku a šla. VIDEO

Aktualizováno 25.11.2018


K show Tvoje tvář má známý hlas už neodmyslitelně patří i pořad FaceNews. Novinky ze světa Tváře v něm přináší každý týden herečka Berenika Kohoutová a sledovat ho můžete ma portálu NovaPlus.cz. Vy se teď můžete podívat, jak vypadá její běžný den při natáčení.

tvoje tvář má známý hlas

Spousta z nás ji zná jen z nekonečných televizních seriálů a jako vítězku soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Je toho v ní ale mnohem víc. Hraje, zpívá, bloguje a natáčí i vtipná videa, která mají na internetu veliký úspěch. Berenika se nových výzev rozhodně nebojí, a přestože si toho na sebe bere opravdu hodně, tak říká, že ten šrumec okolo sebe k životu potřebuje! Proto se rozhodla, že si vyzkouší moderování.

Zdroj: Instagram

Dostala na starost pořad FaceNews, který monitoruje zákulisí úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Zde odtajňuje pikantnosti a vyzpovídává jednotlivé soutěžící. Pořad můžete najít na videoportálu NovaPlus!
Zdroj: TV Nova

Kromě zpěvu se věnuje i herectví. Aktuálně hlavně v divadle ve Studiu DVA. Dostává příležitosti hlavně v muzikálech. Když natáčí film, hraje většinou „záporačky“. Je hodně obsazovaná do rolí hodně divokých holek, drzých, nesympatických, problémových. Takové role se hrají vždycky lépe než ty optimistické.
Zdroj: TV Nova

Po matce spisovatelce a otci textaři zdědila Berenika i spisovatelský talent. Se svou kamarádkou Marikou Šopovskou vedly blog Sedmilhářky, který se vydal i knižně. Ale také zpívá! Momentálně chystá vydání desky. Půjde převážně o pop a elektro pop.
 
Tak sledujte pořad FaceNews každou sobotu hnedka po Tváři na NovaPlus!

Maci