VIDEO: Drahokoupil zachraňuje Děrgela. Sobotní vystoupení zvládne jen díky němu!

Aktualizováno 22.11.2018


Být sexy, být funky a být hitmaker. Takový úkol dostal Patrik Děrgel do dalšího dílu Tváře. Jenomže nikdo z koučů mu nedokázal poradit, jak být drzý floutek, ale zároveň citlivý chlapeček. Až se objevil Vojta D! Nebývá sice zvykem, že soutěžící dává rady jinému soutěžícímu, ale tady to jinak nešlo!

tvoje tvář má známý hlas

Bruno Mars má neuvěřitelný dar být kýmkoliv si zamane – Elvisem, Brownem, Princem – a drží se díky tomu na vrcholu už skoro deset let. Je celkem snadné si představit, že by se na něj třeba za deset či dvacet let vzpomínalo jako na vůdčí osobnost popu v druhé dekádě 21. století. I s touhle rolí se bude muset vypořádat herec Patrik Děrgel.

Zdroj: TV Nova

„Bruno je taková nenaplnitelná výzva. On je dokonalý, geniální člověk, skvělý hudebník a fantastický tanečník,“ nešetří slovy chvály. O tom, že tenhle kluk prostě umí, není pochyb. Za vše může hovořit ocenění časopisu Billboard za umělce roku nebo několik cen Grammy. „Tam je pro mě snad všechno těžký,“ posteskl Patrik.
Zdroj: TV Nova

Musel proto doufat, že mu poradí kouči a ukáží mu, čeho se má chytit. Jenomže největší rady nedostal od Lindy, Yemiho nebo Aleše, ale od jednoho ze soutěžících. „Moc rad jsem nedostal, Bruna se zalekli všichni. Paradoxně mi nejvíc rad dal Vojta,“ poděkoval svému kamarádovi z Tváře. O Vojtově lásce k Brunovi se napsalo už hodně, třeba i to, že ví, jaké tkaničky Bruno nosí. Tak snad to Patrikovi pomůže!
Zdroj: TV Nova

Jak si Patrik poradí s havajskou hvězdou? To uvidíte v v sobotu 27. října od 20:15 na Nově v show Tvoje tvář má známý hlas!

 

NEMEHLO BUREŠOVÁ: Kdykoliv dostane do rukou rekvizitu, dopadne to špatně! Co s nimi provádí?
NEMEHLO BUREŠOVÁ: Kdykoliv dostane do rukou rekvizitu, dopadne to špatně! Co s nimi provádí?

ODHALENÍ PROMĚNY: Badinková jako mladá a sexy Hana Zagorová. Vypadá naprosto dokonale! FOTO
ODHALENÍ PROMĚNY: Badinková jako mladá a sexy Hana Zagorová. Vypadá naprosto dokonale! FOTO

Tereza Mašková šokuje den před natáčením Tváře: Stále se na vystoupení nenaučila zásadní věc!
Tereza Mašková šokuje den před natáčením Tváře: Stále se na vystoupení nenaučila zásadní věc!


 

Maci