VIDEO: Kam jezdí Jitka Schneiderová přemýšlet o životě? Zkusit to můžete i vy!

Aktualizováno 12.11.2018


V sedmém kole show Tvoje tvář má známý hlas se Jitka Schneiderová představila jako jedinečná popová ikona osmdesátých a devadesátých let a podporovatelka lidských práv Cyndi Lauper. Jak si užila večer v její kůži a co mají společného?

Jitka vystoupila s písní „True Colors“, což je i název nadace Cyndi Lauper „True Colors Fund“, která pomáhá mladým LGBT lidem bez domova. Právě písnička „True Colors“ se stala hymnou LGBT komunity, tedy gayů, lesbiček, bisexuálů a transgender osob. Sestra Ellen je lesba, což Cyndi přimělo začít se této komunitě věnovat výrazněji. Díky tomu má už mezi homosexuály slušný počet fanoušků.

Zdroj: TV Nova

Tato krásná balada si ale našla své příznivce mnohem dál než jen v LGBT komunitě. „Já na rozdíl od celé poroty tuhletu písničku opravdu mám moc ráda.“ popisuje svůj vztah k písni Jitka a na hodnocení poroty dodává: „Já jsem dostala klid, takže mě to vlastně těšilo a jak říkám, já jsem udělala maximum v těch dvou minutách a už je to pryč, pryč, pryč... Jdeme dál!"

Zdroj: TV Nova


Cyndi Lauper já známá také tím, že utekla do Kanady, aby našla sama sebe, což mají s Jitkou společné, jen jejich destinace se poněkud liší: „Já myslím, že má každý někdy takové období, že se potřebuje někde ukrýt a srovnat si myšlenky. Já to nedělala tímhle způsobem jako Cindy Lauper, to ne. Já jedu maximálně na chatu na Vranov.“

Pokud se vám „retro“ verze Jitky nelíbila, nesmutněte! Už v příštím díle se přemění ve svůdnou Jennifer Lopez. Nenechte si to ujít již v sobotu 20. října na vašich obrazovkách ve 20:15 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Kdo předvedl Michaela Jacksona v Tvojí tváři nejlépe? ROZHODNĚTE!

Karel Vágner o moderátorce TV Nova: Lucka Borhyová mu připomíná nedávno zesnulého amerického herce!
Karel Vágner o moderátorce TV Nova: Lucka Borhyová mu připomíná nedávno zesnulého amerického herce!