NOČNÍ MŮRA Terezy Maškové: Má strach z nohou Tiny Turner!

Aktualizováno 08.11.2018


Tereza Mašková ztvární legendární Tinu Turner a duet s ní zazpívá osvalený účastník předchozí řady Tváře. Tereze ale ani tak nedělá na čele vrásky fakt, že jim to nebude ladit. Děsí se totiž nohou Tiny Turner!

tvoje tvář má známý hlas

Nejednu bezesnou noc zažila Tereza Mašková. Se ztvárněním Tiny Turner si nedokázala poradit a stále se zde nabízela otázka, kdo se promění v Erose Ramazottiho. Že by Ondřej Sokol, který si spoustu duetů v minulosti chtěl uzurpovat pro sebe, ale vždycky mu to někdo překazil? Toho se musela Tereza děsit dvojnásob. Duet se Sokolem je totiž další horor. Ale když se dozvěděla, že jí na pomoc přispěchá sexy miláček publika, talentovaný muzikálový herec, zpěvák a finalista čtvrté řady, spadl jí obrovský kámen ze srdce.

Zdroj: TV Nova

„Jsem velice spokojená. Za prvé to je můj první duet a za druhé je to s Honzíkem Kopečným,“ rozzářil se ji úsměv na tváři. Jan by měl ztvárnit právě italskou legendu a s tím má zkušenosti. Pamatujete si ho jako Tuta Cotugna? Jenomže Tereza tak optimistická není. „Ladit nám to asi nebude, ale i tak se těším,“ prozradila.
Zdroj: TV Nova

Dalším varovným signálem jsou tréninky. „Měli jsme je odděleně, Honza nepřišel. Takže jsem se učila hlavně sama za sebe. Legendární jsou ty její nohy. Ty moje zase tak legendární nejsou,“ prozrazuje vítězka SuperStar. Ještě se zde nabízela pomoc Milana Peroutky, který s Tinou dokonce vyhrál, ale ten se bohužel neobjevil. Tak snad to Tereza zvládne!
Zdroj: TV Nova

Jak jí to bude slušet po boku Honzy Kopečného můžete zjistit již tuto sobotu 13. října od 20:15 na Nově.


SEZNAM SONGŮ SOBOTNÍ TVÁŘE: Klasika od Hany Zagorové, česká folkovka i píseň o špindíře!
SEZNAM SONGŮ SOBOTNÍ TVÁŘE: Klasika od Hany Zagorové, česká folkovka i píseň o špindíře!

Robert Jašków šokuje: Být malá tlustá zpěvačka v kroji? To si může přát jenom magor!
Robert Jašków šokuje: Být malá tlustá zpěvačka v kroji? To si může přát jenom magor!

VYZNÁNÍ LÁSKY podle Patrika Děrgela: O půl čtvrté ráno v nonstopu na Andělu!
VYZNÁNÍ LÁSKY podle Patrika Děrgela: O půl čtvrté ráno v nonstopu na Andělu!
 

Maci