Robert Jašków šokuje: Být malá tlustá zpěvačka v kroji? To si může přát jenom magor!

Aktualizováno 08.11.2018


Herec, který hraje lumpy, sebevědomé mafiány, drsné kriminálníky a někdy i lehce arogantní lékaře. Jenomže ve Tváři to je jiná káva. Převtěluje se do nejšílenějších postav hudební historie. Počínaje Rammsteiny, přes Meryl Streep až po Willa Smitha. Nyní však zažije tu nejujetější proměnu!

tvoje tvář má známý hlas

K herectví se přitom dostal vcelku náhodou, poté, co propadl z chemie. Měl pocit, že všechno učivo třetího ročníku gymnázia umí, a tak zlobil. Za trest dostával básničky. Robert pak začal vyhrávat recitační soutěže, nadchl ho dramatický kroužek a napoprvé se dostal na DAMU. Z propadlíka, na kterého se učitelé dívali s despektem, se přes noc stal vzorem pro ostatní.

Zdroj: TV Nova

Ve Tváři se z něj stal showman celé páté řady. Likvidátor, chcete-li. Jarmila Šuláková bude zlatým hřebem Robertova působení ve Tváři. „Skvostná lidová zpěvačka. Byla jedna z mála, která táhla břímě folkloru,“ řekl na adresu oblíbené zpěvačky. Jenomže tam, kde chvála začala, tak hned skončila. „To si může přát jenom magor. Proč bych si já jako chlap měl přát Jarmilu?“
PŘEKVAPENÍ PRO FANOUŠKY: Robert Jašków zapřemýšlel o změně kariéry!
PŘEKVAPENÍ PRO FANOUŠKY: Robert Jašków zapřemýšlel o změně kariéry!

A nezůstalo jen u toho. „Bude to veliká prdel! Nevím co je na tom cool, být malá tlustá zpěvačka v kroji,“ přemítal dál. Po sérií nadávek a prošení o pomoc, dokázal najít i pár pozitivních slov. „U Jarmily nejde o líbivost chlapů, ale o maskérský výkon. A tahle maska bude famózní,“ uzavřel.
Zdroj: TV Nova

Potvrdí Robert pověst, že jako žena vypadá líp než muž? To zjistíte již tuto sobotu 13. října od 20:15 na TV Nova!
 

VYZNÁNÍ LÁSKY podle Patrika Děrgela: O půl čtvrté ráno v nonstopu na Andělu!
VYZNÁNÍ LÁSKY podle Patrika Děrgela: O půl čtvrté ráno v nonstopu na Andělu!

SEZNAM SONGŮ SOBOTNÍ TVÁŘE: Klasika od Hany Zagorové, česká folkovka i píseň o špindíře!
SEZNAM SONGŮ SOBOTNÍ TVÁŘE: Klasika od Hany Zagorové, česká folkovka i píseň o špindíře!

Maci