PŘEKVAPENÍ PRO FANOUŠKY: Robert Jašków zapřemýšlel o změně kariéry!

Aktualizováno 08.11.2018


Kdo by to do mužného Roberta Jaškówa řekl. Oblíbený herec, kterého mají diváci kvůli jeho rolím zaškatulkovaného jako typického záporáka, se umí pěkně odvázat. V show Tvoje tvář má známý hlas se stal diváckým oblíbencem! Neuvažuje náhodou o změně profese?

tvoje tvář má známý hlas

V každé řadě Tváře je někdo, kdo se dá nazvat pojmem „likvidátor“. Obvykle je to muž, který s vylosovaným interpretem provede něco, čemu se dá říkat umělecká poprava. Diváci mohou vzpomenout na Petra Rychlého, Mirka Etzlera, Tomáše Matonohu či v porotě sedícího Aleše Hámu. I aktuální řada svého likvidátora má - Roberta Jaškówa.

Zdroj: TV Nova

Ten si už vzal do parády Meryl Streep, Dianu Ross nebo aktuálně Willa Smithe. „Byl to nadlidský výkon to umluvit a zatancovat,“ vyhrkl ze sebe Bob po svém vystoupení. „Málem jsem se zabil o ty zvony,“ popsal trable s modrou teplákovkou, která je pro klip typická. „Vždyť vypadám jako panáček Michelin. Nejsem dvakrát hubeňour, jsem přeci jenom méďa,“ porovnal Robert své fyzické predispozice s útlým Fresh princem z Bel Air.
Zdroj: TV Nova

Rozený bavič z Filadelfie Will Smith začínal na začátku 90. let ve veleúspěšném seriálu Fresh Princ. Postupem času do svého repertoáru přidal i hudbu. Nezkusí Robert Jašków něco podobného? „Will moc nezpívá, spíš rapuje. Já radši zůstanu tam, kde jsem. Ve skutečnosti v muzikálech zpívám i tancuji,“ prozradil na závěr.

 

Na celý díl fenomenální show se podívejte zde!


Zdroj: TV Nova


Show Tvoje tvář má známý hlas nezapomeňte sledovat zase příští sobotu 13. října od 20:15 na Nově.


VYZNÁNÍ LÁSKY podle Patrika Děrgela: O půl čtvrté ráno v nonstopu na Andělu!
VYZNÁNÍ LÁSKY podle Patrika Děrgela: O půl čtvrté ráno v nonstopu na Andělu!

ČESKÝ BRUNO MARS: Vojta D se chystá na svých koncertech udělat zásadní změnu!
ČESKÝ BRUNO MARS: Vojta D se chystá na svých koncertech udělat zásadní změnu!

Vzdorující Jitka Schneiderová? V mládí žila ve skupině milující punk a milovala zvláštní tanec
Vzdorující Jitka Schneiderová? V mládí žila ve skupině milující punk a milovala zvláštní tanec

Maci