POSTIŽENÝ DĚRGEL! Kolega hvězdy Tváře promluvil o tom, co se děje na divadle

Aktualizováno 08.10.2018


Díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas ho mohli diváci vidět coby Eminema i Whitney Houston. Zpívá swing s bigbandy po celé republice a pravidelně vystupuje s jazzovou kapelou. Nyní se otloukánek třetí řady vrátil tam, kde ho diváci milovali. Do Tváře!

tvoje tvář má známý hlas

Zpěvák, herec a držitel ocenění Zpěvák roku v hudební anketě Žebřík patří k jistotám české hudební scény. Svými posledními alby zaujal nejen posluchače, ale i hudební kritiky, kteří ocenili citlivý a zároveň osobitý přístup k písním, jež mnozí považují za nedotknutelné.

Zdroj: TV Nova

Ačkoliv mnozí televizní diváci znají zpěváka Ondřeje Rumla především díky jeho nedávné účasti v show Tvoje tvář má známý hlas, všestranně nadaný umělec nyní brázdí Česko se svou neobvyklou hudební one man show nazvanou příznačně „Nahubu“. Přesto neváhal a kývnul na návrat do show! „Moc jsem si to užil, když jsem čekal ve výtahu, tak mě to dojalo. Tohle je práce snů,“ řekl.
Zdroj: TV Nova

Se svým dlouholetým kolegou Patrikem Děrgelem vytvořili nezapomenutelné duo Hegerová – Matuška. „S Patrikem se znám léta, hráli jsme spolu už ve Švanďáku. On hrál postiženého a já slepého,“ přibližuje Ondřej. „Společně jsme si to užili, ale z Patrika jsem nemohl. Prostě mě furt balil a sváděl očima,“ uzavřel účastník třetí řady pořadu.
Zdroj: TV Nova

A příští týden se můžete těšit na Patrika jako Rag’n’Bone mana. To bude absolutní špička! Tak to nezapomeňte sledovat v sobotu 13. října od 20:15 na Nově.

TOPMODELKA Tereza Maxová promluvila o své největší slabině: Snad kvůli tomu nepřijde o zakázky
TOPMODELKA Tereza Maxová promluvila o své největší slabině: Snad kvůli tomu nepřijde o zakázky

VIDEO: Nejvtipnější zkažené klapky Bereniky Kohoutové z FaceNews. To jsou přežblepty!
VIDEO: Nejvtipnější zkažené klapky Bereniky Kohoutové z FaceNews. To jsou přežblepty!

Tvoje tvář ji zkazila! Tereza Mašková promluvila o tetování
Tvoje tvář ji zkazila! Tereza Mašková promluvila o tetování

ANKETA: Úžasná vystoupení šestého dílu Tvojí tváře! Které bylo nejlepší? HLASUJTE
ANKETA: Úžasná vystoupení šestého dílu Tvojí tváře! Které bylo nejlepší? HLASUJTE

 

Maci