Malý taneční podvůdek ve Tváři: Badinková měla pěknou vychytávku! Tento detail vám určitě unikl

Aktualizováno 26.10.2018


Ani nevíte, jak snadné je podlehnout iluzi. To se přesně stalo během vystoupení Míši Badinkové jako Camily Cabello. Hvězda Básníků a Ordinace prozradila, jakou skulinu našla v pravidlech, aby si usnadnila vystoupení v pátém dílu Tvoji tváře!

tvoje tvář má známý hlas

V Básnících jako okouzlující zrzka lámala srdce na potkání! V Ordinaci v růžové zahradě 2 se rozhodovala mezi dvěma muži a nakonec dala přednost Čestmírovi Mázlovi. Nyní každou sobotu krade srdce všem fanouškům, když se mění ve světové hudební hvězdy – naposledy jako kubánská kráska Camila Cabello. „Tohle je užívací písnička a já si to pořádně užila,“ řekla o hitu loňského léta.

Zdroj: TV Nova

Celé vystoupení se odehrávalo v baru kdesi v srdci Havany, kde Míša v kůži Camily tančí v sexy rudých šatičkách. „Cítím se v tom sexy. Tyhle taneční šatičky jsou naprosto parádní, ani jsem nemusela tancovat, protože to odtancovaly za mě,“ prozradila svou vychytávku!.
Zdroj: TV Nova

Během vystoupení musela prožívat pořádnou hispánskou vášeň, která je pro latinskoamerické národnosti úplně typická. Kromě moře, koktejlů a doutníků je právě vášeň a něha charakteristická. Díky tomu Míša zavzpomínala na své první lásky. „Všechny holky jsou hodně naivní a lepí se na nás blbci, pak si začneme samy sebe vážit a potkáme pravou lásku,“ prozradila.
Zdroj: TV Nova

V kom našla tu pravou lásku? To zjistíte ve videu. A nezapomeňte si dívat každou sobotu na show Tvoje tvář má známý hlas od 20:15 na Nově.
 

TEREZA MAŠKOVÁ V RAUŠI: Během sobotní Tvojí tváře jí šlo o zdraví!
TEREZA MAŠKOVÁ V RAUŠI: Během sobotní Tvojí tváře jí šlo o zdraví!

SKVĚLÁ PRÁCE MASKÉRŮ: Která proměna 5. dílu Tvojí tváře se povedla nejvíce? HLASUJTE!
SKVĚLÁ PRÁCE MASKÉRŮ: Která proměna 5. dílu Tvojí tváře se povedla nejvíce? HLASUJTE!

UTAJENÉ TETOVÁNÍ Patrika Děrgela: Tak tohle je pořádný mainstream! Podívejte se
UTAJENÉ TETOVÁNÍ Patrika Děrgela: Tak tohle je pořádný mainstream! Podívejte se

Maci