Patrik Děrgel skládal komplimenty reportérce. Jeho svůdné pohledy jsou k nezaplacení. VIDEO

Aktualizováno 17.10.2018


Patrik Děrgel září v divadlech, v televizních seriálech a nyní i v show Tvoje tvář má známý hlas. Známý vtipálek ukázal, že umí být i citlivý svůdník a na jeho reakci televizní reportérka dlouho nezapomene. Co krásného jí řekl?

tvoje tvář má známý hlas

Z chlapáka s hustým obočím, hustými vlasy a několikadenním strništěm se maskérům v pořadu Tvoje tvář má známý hlas podařilo vytvořit krásnou blondýnku. Jak si to Patrik užil? „Bylo to příjemné krásné, lidičky byli otevření, prostě srdce na dlani,“ prozradil herec. Nezapomněl se zmínit o mnohokrát omílané jazykové indispozici, která ale nebyla vůbec poznat!

Zdroj: TV Nova

V zákulisí ihned po vystoupení ho vyzpovídala reportérka TV Nova, a nebyl by to Patrik, kdyby si z toho neudělal trochu srandu. Takže když přišla otázka: „Jaké to je být v těle krásné blondýnky,“ dostal Patrik nabito. A ihned udeřil. „Tak co já tobě budu vyprávět? Nejedno chlapské oko se za mnou otočilo, ale pak zjistili, že to nejsi ty, ale Děrgel!“ řekl s jiskrou v očích.
Zdroj: archiv

Celá situace působila o to vtipněji, že Patrik na sobě měl šaty, podpatky, silikonová prsa a musel být úplně oholen. I přesto je jeden z nejmladších českých Hamletů, dle jeho vlastních slov, introvertní stydlivý svůdník.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Proč je Tereza Mašková stále sama? Kráska z Tvojí tváře prozradila, co je tou největší překážkou!

Robert Jašków o nejlepším vystoupení večera: Háma a Sokol? Jsou to imbecilové!

Maci