Eva Burešová nešetří kritikou: Odhalila, jaké chyby v sobotní Tváři udělala! Všimli jste si jich?

Aktualizováno 17.10.2018


Mnozí diváci jsou toho názoru, že Evino vystoupení v sobotní Tvojí tváři bylo bezchybné. Ona si to však nemyslí, a vyjmenovala dokonce celý dlouhý seznam chyb, které udělala! Kterých jste si všimli?

tvoje tvář má známý hlas

Eva si vylosovala píseň Roxie z muzikálu Chicago, jehož hollywoodská adaptace posbírala šest Oscarů. Renée Zellweger tehdy svou nominaci v trofej neproměnila, ale přesto předvedla fenomenální výkon. Pohledná brunetka jej ve Tváři dokonale zopakovala. I když ona o tom přesvědčena není. „Užila jsem si ho, ale bylo tam spousta chyb a je mi to líto,“ přiznává.

Zdroj: TV Nova

Jako Renée Zellweger předvedla nejen své hlasové umění, ale také dokonalou figuru. Eva na rozdíl od hollywoodské herečky nemusela do této role hubnout. Křivky má totiž parádní!
Zdroj: TV Nova

A toho si je očividně vědom i porotce Aleš Háma. „Prdelko, v kolik budeš dneska doma?“ zeptal se hned po vystoupení. „Až mě odvezeš Aleši,“ odpověděla Eva. Jakmile odešel, tak se Eva odbourala. „Prdelko? To ještě dneska někdo říká v poslední době?“ uzavřela. Následně dodala, že porota je strašně milá a že se v tomto úboru trochu styděla.
Zdroj: TV Nova

A ty, Aleši, tady máš seznam dalších oslovení žen, které bys neměl používat:
Prdelko, kotě, bejby, ňufíku, buchto, stará, mladá, šmudlo, medvídku, kočičko, pufinko, ťuťane, mufane, pufíku, vdolečku, kuličko, šťávo... Napadají vás nějaká další oslovení? Napište nám!

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DIVOŠKA TEREZA MAŠKOVÁ: Sexy růžovka prozradila, jak nacvičovala žhavou postelovou scénu
DIVOŠKA TEREZA MAŠKOVÁ: Sexy růžovka prozradila, jak nacvičovala žhavou postelovou scénu

POVEDENÉ PROMĚNY 3. dílu Tvojí tváře: Ze které jste si sedli na zadek? HLASUJTE!
POVEDENÉ PROMĚNY 3. dílu Tvojí tváře: Ze které jste si sedli na zadek? HLASUJTE!

SNY VOJTY D: Týkají se barvy kůže a ochlupení. Tohle jste doopravdy nežrali!
SNY VOJTY D: Týkají se barvy kůže a ochlupení. Tohle jste doopravdy nežrali!

Maci