EXKLUZIVNĚ: Jak si Tereza užívala roli Rihanny?

Aktualizováno 06.10.2018


Druhý díl premiérové páté řady show Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze - Tereza Mašková, která poslala celý sál do kolen svojí verzí písně Diamonds od zpěvačky Robyn Rihanna Fenty. Jaké byly její pocity těsně po vystoupení?

tvoje tvář má známý hlas

Pro začínající zpěvačku, která se do povědomí diváků zapsala nejen svým fenomenálním hlasem, ale i netradiční barvou vlasů, je účast ve Tváři splněným snem. Sama si dle svých slov užívá každý den ve studiu naplno. Z napodobení 50 Centa, kterého ztvárnila v první epizodě nové řady Tváře, měla Mašková sice strach, ale všechna nervozita z ní během vystoupení opadla.

Zdroj: TV Nova

Ve druhém kole se však musela cítit jako rybka ve vodě, jelikož si vylosovala svou oblíbenou interpretku Rihannu. Sama přiznává, že vystoupení mělo několik drobných chybiček. „Pár věcí jsem neudělala tak, jak jsem měla, ale udělala jsem jiné. Neodhalila jsem nohu například a jedno gesto jsem zapomněla. To jsou ale detaily,“ prohlásila.


I přes to dokázala v roli Rihanny strhnout na svou stranu nejen diváky, ale i porotce a své kolegy. Jenže příprava nebyla jednoduchá. Vzhledem k tomu, že barbadoská zpěvačka má několik tetování, musela si i Tereza nechat udělat pár kérek. Chtěla by se vítězka SuperStar někdy nechat potetovat? „Nad tetováním jsem přemýšlela, že se mi to líbí, ale asi bych toho za rok litovala. Teďka si zatím nechám holou ruku,“ řekla.

Zdroj: TV Nova

Co jiného prozradila? To zjistíte v našem videu, které bylo natočeno jen chvíli po Terezině vystoupení.
 
TEREZA MAŠKOVÁ vyhrála 2. díl Tvojí tváře! Příště to rozjede jako extravagantní PINK! Víme, co zazpívá!
TEREZA MAŠKOVÁ vyhrála 2. díl Tvojí tváře! Příště to rozjede jako extravagantní PINK! Víme, co zazpívá!

FaceNews - 2. díl: Berenika řádí v zákulisí Tvojí tváře! 
FaceNews - 2. díl: Berenika řádí v zákulisí Tvojí tváře! 

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Odvážná Nicole Scherzinger, ubrečený James Blunt a šílený Ben Cristovao
JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Odvážná Nicole Scherzinger, ubrečený James Blunt a šílený Ben Cristovao