VIDEO: Vojta D a Ondřej Sokol způsobili pořádný poprask na letišti. Zjevili se tam jako Lady Gaga!

Aktualizováno 24.09.2018


O pořádný rozruch se na letišti postarali zpěvák Vojta Drahokoupil a moderátor Ondřej Sokol. Oba se tam objevili v převlecích a spustili pořádné divadýlko. Tenhle spot vám rozhodně nemůže utéct!

Jedna z nejúspěšnějších novodobých televizních show Tvoje tvář má známý hlas startuje další řadu a tvůrci si pro tentokrát dali opravdu záležet. Diváci se tak dočkají pokračování zavedeného formátu, který každý týden lámal rekordy sledovanosti, sociálními sítěmi se šířily neuvěřitelné proměny soutěžících a diváci i česká média probírali do detailu každou epizodu.

Zdroj: oficiální zdroj

Na základě tohoto obrovského úspěchu se televize Nova rozhodla připravit první, druhou, třetí, čtvrtou a nyní pracuje na páté řadě pořadu. A opět ji pojímá velkolepě. Za vše mluví parádní spot s Vojtou D a Ondřejem Sokolem v hlavních rolích.
Zdroj: TV Nova

Ten se odehrává v letištní hale a je neskutečně vtipný a úderný. Vojta v roli cestujícího a Ondra Sokol v roli letištní ochranky vyzívá přímo k humornému pojetí. Co na to říkáte?
Zdroj: TV Nova

A nezapomeňte! Na vystoupení Terezy Maškové, Vojtěcha Drahokoupila, Evy Burešové, Patrika Děrgela, Míchaeli Badinkové, Roberta Jaškówa, Jitky Schneiderové a Jana Révaie, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely, se můžete těšit už v sobotu 1. září ve 20:20 na Nově.

NOČNÍ MŮRA hvězdy Tvojí tváře: Na čem musí Patrik Děrgel zamakat? Fyzička to není!
NOČNÍ MŮRA hvězdy Tvojí tváře: Na čem musí Patrik Děrgel zamakat? Fyzička to není!

JE TO REBEL! Snad mě diváci nevypískají! Obává se před Tváří Jan Révai
JE TO REBEL! Snad mě diváci nevypískají! Obává se před Tváří Jan Révai

VIDEO: Patrik Děrgel prozradil, že k Janu Révaiovi má hodně delikátní vztah. Už se ví, co je tak sblížilo
VIDEO: Patrik Děrgel prozradil, že k Janu Révaiovi má hodně delikátní vztah. Už se ví, co je tak sblížilo