JE TO REBEL! Snad mě diváci nevypískají! Obává se před Tváří Jan Révai

Aktualizováno 23.09.2018


Další řada show Tvoje tvář má známý hlas začíná už za pár dní. Jak se na svou účast připravuje Jan Révai? Svou přípravu pojal velmi zodpovědně a doufá, že diváky pobaví! Jak mu to zatím jde?

Namyšlený tělocvikář Aleš Nezval ze seriálu Gympl nebo vtipně glosující motorkář na cestách světem, hlavně ovšem lamač dívčích srdcí z filmu Rebelové. Tak znají diváci herce a tanečníka Jana Révaie z obrazovek nebo filmového plátna. Své charisma však propůjčuje také divadelním rolím. Například v úspěšném muzikálu s hity skupiny Elán Osmý světadíl už přes dva roky hraje otce dospívající dcery.

Zdroj: TV Nova

Jan Révai se prosadil jako tanečník. Nastartoval kariéru díky muzikálům, kde zúročil své nadání. Postupně se od tance posouval dál: seriály, film Rebelové, pochopitelně také další muzikály, divadlo, ukázalo se, že jde o multitalentovaného mladíka. Jeho cesta k úspěchu však nebyla jednoduchá, Honza musel bojovat se svými démony. Nakonec se dokázal opět postavit na nohy a hrdě pokračovat dál ve své kariéře. Ta ho nyní dovedla až do Tvoji tváře. „Snad přijde od diváků něco zpátky! Samozřejmě ve formě potlesku, a ne fiaska,“ lamentuje sympatický herec s uhrančivým pohledem.
Zdroj: Archiv TV Nova

Honza zazářil v roli právě zmiňovaného tělocvikáře Aleše v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, který by se pro sport rozkrájel. Možná se rolí inspiroval, a tak se není čemu divit, že přípravu na další řadu Tvojí tváře pojal velmi zodpovědně. Cvičí, posiluje, tančí, zpívá a jak sám říká: „Třeba se ještě ve svém věku něčemu přiučím!“
Zdroj: TV Nova

Show Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací s novou řadu v sobotu 1. září od 20:20.

ANKETA: Kdo z Tvojí tváře je už nyní favoritem diváků? O tom rozhodnete vy!
ANKETA: Kdo z Tvojí tváře je už nyní favoritem diváků? O tom rozhodnete vy!

Hledání ztraceného času Terezy Maškové: Hvězda Tváře a SuperStar nemůže odjet ani na dovolenou!
Hledání ztraceného času Terezy Maškové: Hvězda Tváře a SuperStar nemůže odjet ani na dovolenou!

VIDEO: Už to nebude padouch a zločinec! Herec Robert Jašków se ve Tváři ukáže tak, jak ho neznáte
VIDEO: Už to nebude padouch a zločinec! Herec Robert Jašków se ve Tváři ukáže tak, jak ho neznáte