Jitka Schneiderová překvapila: Koho chce v Tvojí tváři ztvárnit?

Aktualizováno 20.09.2018


Dvě oblíbené a sympatické herečky už začaly pilně trénovat na show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se, jak se Michaela Badinková a Jitka Schneiderová připravují!

V Básnících jako okouzlující zrzka lámala srdce na potkání! V Ordinaci v růžové zahradě 2 se jako blondýna rozhoduje mezi dvěma muži. Nyní bude sama za sebe bojovat v show Tvoje tvář má známý hlas. Kterého interpreta by herečka s příjemným hlasem, kterým nadabovala několik audio pohádek pro děti, nejraději ztvárnila? „Já se momentálně zamilovala do zpěvačky LP (Laura Pergolizzi, pozn. red.), má moc krásný a neupravovaný hlas,“ zamyslela se Michaela Badinková.

Zdroj: TV Nova

Míša je plná očekávání a těší se na to, co přijde. Na rozdíl od své kolegyně Jitky Schneiderové si čas na soukromou přípravu našla. Začala cvičit, aby fyzicky náročné tři měsíce zvládla a nezkolabovala. Jenže Míša to se zvýšenou zátěží maličko přepískla. „Trochu jsem to přehnala, nemohla jsem si sednout ani na záchod! Moje svaly byly jak máslíčko,“ práskla na sebe se smíchem.
Zdroj: Archiv TV Nova

Herečka Jitka Schneiderová může být po právu považována za jednu z mála hereček své generace, které se umí zdárně poprat s dramatickou i komediální rolí.
Zdroj: TV Nova

Koho by chtěla v Tvojí tváři ztvárnit? Budete se divit, ale Jitka by se nejraději proměnila v českou hudební legendu - Jirku Korna! „Já ho prostě miluju,“ prohlásila na tiskové konferenci televize Nova. Herečka, která působí křehce a zranitelně, ve skutečnosti sní o pořádně akčních rolích. 
Zdroj: Nova.cz

Tvoje tvář má známý hlas se na obrazovky televize Nova vrací s novou řadu v sobotu 1. září od 20:20.

NADŠENÍ I OBAVY: Eva Burešová otevřeně promluvila o účinkování v Tvojí tváři. Chce být chlap!
NADŠENÍ I OBAVY: Eva Burešová otevřeně promluvila o účinkování v Tvojí tváři. Chce být chlap!

MALÝ ROŠŤÁK: Poznáte, kdo z Tvojí tváře se skrývá na fotce z dětství? Talent bavit mu zůstal dodnes
MALÝ ROŠŤÁK: Poznáte, kdo z Tvojí tváře se skrývá na fotce z dětství? Talent bavit mu zůstal dodnes

Jan Révai otevřeně o účasti v Tvojí tváři: Maminka mu říkala, že to nezvládne! Z čeho má strach?
Jan Révai otevřeně o účasti v Tvojí tváři: Maminka mu říkala, že to nezvládne! Z čeho má strach?