Nová láska Vojty D má v létě smůlu. Proč ji idol náctiletých dívek nikam nevezme? VIDEO

Aktualizováno 31.08.2018


Populární zpěvák Vojta Drahokoupil se po téměř třech letech vztahu rozešel se svou přítelkyní Denisou! Nyní se konečně rozpovídal o nové přítelkyni Kristýně Kubíčkové. Jak dlouho spolu jsou a proč nepojedou v létě na dovolenou?

Zpěvák Vojta Drahokoupil je idolem mnoha dívek. A to nejen díky muzikálům, ve kterých účinkuje, ale především díky chlapecké kapele New Element. Zástupy fanynek ho ale nechávají chladným. Se svou dlouholetou přítelkyní se rozešel a začal randit s pohlednou blondýnkou.

Vojta je novým účastníkem oblíbeného pořadu Tvoje tvář

Zdroj: TV Nova

Jeden ze soutěžících chystané páté řady show Tvoje tvář má známý hlas a účastník pořadu Coca-Cola Souboj coverů, Vojta Drahokoupil, se během natáčení videoklipu ke své nové písni Chci se rvát seznámil s modelkou Kristýnou Kubíčkovou. Kráska ho učarovala natolik, že Vojta pustil k vodě svou přítelkyni Denisu Sýkorovou, se kterou byl dokonce zasnoubený!

Vojta novou přítelkyni potkal na natáčení svého klipu
Zdroj: oficiální zdroj

Kristýna Kubíčková se živí jako modelka. V roce 2016 se stala Českou Miss Earth. Kromě toho má za sebou spoustu jiných soutěží krásy. V novém videoklipu Vojtovy písně Chci se rvát si zahrála jeho přítelkyni. Účastník Tvojí tváře se kvůli ní rozešel s tanečnicí Denisou. S tou se Vojta seznámil v divadelní hře Romeo a Julie, ve které oba účinkovali. Jejich vztah trval téměř tři roky.

Podívejte se na Vojtovo působení v Souboji coverů
Zdroj:TV Nova

Vojta kromě hranív muzikálech tvrdě maká na své sólové kariéře. Vystupuje pod přezdívkou Vojta D a v létě se chystá zpívat na festivalech. S kapelou tvoří novou desku a videoklip k písni Zeď mezi námi.

Vojtova dávná přítelkyně Gabča Heclová
Zdroj: TV Nova

Pořad Coca-Cola Souboj coverů si můžete připomenout na portálu Nova Plus! A jak se těšíte na jeho působení v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas?

Vojta D exkluzivně: Prozradil detaily nového klipu! Bude v něm bourat zeď s nadějnou zpěvačkou
Vojta D exkluzivně: Prozradil detaily nového klipu! Bude v něm bourat zeď s nadějnou zpěvačkou

Pilné přípravy na Tvoji tvář: Vojta D prozradil, v čem má mezery a proč doma chodí v podpatcích!
Pilné přípravy na Tvoji tvář: Vojta D prozradil, v čem má mezery a proč doma chodí v podpatcích!

EXKLUZIVNĚ: Tvoje tvář má známý hlas je zpět! ODHALENÍ prvních dvou soutěžících
EXKLUZIVNĚ: Tvoje tvář má známý hlas je zpět! ODHALENÍ prvních dvou soutěžících

 

Maci