FOTO: Budoucí hvězda Tvojí tváře Eva Burešová odhaluje soukromí s krásným synem

Aktualizováno 17.08.2018


Show, ve které české osobnosti ztvárňují hudební esa, je zpět! Letos se kromě Jitky Schneiderové, Vojty Drahokoupila či Patrika Děrgela můžete těšit na talentovanou herečku a zpěvačku Evu Burešovou.

Eva Burešová má za sebou studium zpěvu a muzikálového herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Svůj talent prokázala už v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde si zahrála Renatu. S hereckým kolegou z Gymplu Davidem Gránským si vyzkoušela roli moderátorky při natáčení show The Voice. Dvojice připravovala zákulisní pořad, ve kterém kladla zvídavé otázky nejen soutěžícím, ale i porotcům. Životní role se Eva dočkala v loňském roce, kdy se stala maminkou syna Nathaniela. 

Zdroj: Archiv TV Nova

Rozhodování, zda přijme nabídku na účast v show Tvoje tvář, pro ni nebylo jednoduché. „Nebylo to snadné. Situaci jsem řešila s rodinou, která mi bude pomáhat. Nikdo z nich neřekl: ´Nechoď do toho!´. Po skončení natáčení počítám s tím, že si vezmu měsíc volna a někam spolu se synem pojedeme,“ dodala Eva.

Zdroj: Instagram

Se synem má Eva krásný vztah, což potvrzují i roztomilé a vtipné fotografie, které sdílí na svém Instagramu. „Občas se takhle sbalíme a jdeme na společnou večeři. Je to ten nejlepší doprovod, akorát platit prej musím já,“ napsala Eva do popisku k fotce, na které je s Nathanem v restauraci.

Zdroj: Instagram

 

Na oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit už brzy na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTĚ:

TOP 10 Patrika Děrgela: Co jste nevěděli o nejnovějším účastníkovi Tvojí tváře? Zahrál si i v Ulici! VIDEO

ODHALENO: Začněte se těšit, v nové řadě Tvojí tváře se objeví i hvězda Ordinace!