EXKLUZIVNĚ: Tvoje tvář má známý hlas je zpět! ODHALENÍ prvních dvou soutěžících

Aktualizováno 03.08.2018

Tvoje tvář má známý hlas - Už v sobotu startuje první díl čtvrté řady - 5
Zdroj: TV Nova

Velké proměny, skvělá hudební čísla, oblíbené české hvězdy v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby - to je show Tvoje tvář má známý hlas, která se vrátí na podzim na obrazovky televize Nova! Koho uvidíte v nové řadě?

V nové řadě uvidíte Jitku Schneiderovou a Vojtu Drahokoupila! Jitka Schneiderová už zahájila přípravy na show a nechce nic podcenit. Samozřejmě má i trochu obavy. „Musím říct, že teď zažívám pocit úzkostného strachu. Ale samozřejmě se i těším. Hlavně na to, že budu tři měsíce zpívat a užívat si velkou show, kde se sejde hodně profíků. Takže abych to shrnula, jsem v takovém napjatém očekávání, co bude.“

Zdroj: TV Nova

Vojta Drahokoupil je muzikant, který v současné době vystupuje se svojí kapelou. Sám si píše muziku i texty a diváci ho můžou znát například i z pořadu Souboj coverů, kde skončil na druhém místě. A čeho se on sám v Tvojí tváři obává? „Cítím velký respekt. Ale největší strach mám z toho, že mi oholí nohy, dají krátké šaty, paruku s dlouhými vlasy a budu muset chodit jako ženská. Po pravdě jsem si to zkoušel doma a prostě to nejde,“ prozradil Vojta Drahokoupil.

Zdroj: TV Nova

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas na podzim na TV Nova!
 

TV Nova

„Lekal jsem se sám sebe!“ Roman Zach ukázal, co skrýval pod kostýmem