STALKER! Kdo pronásledoval oblíbenou moderátorku Lucii Borhyovou? Podívejte se na VIDEO

Aktualizováno 18.07.2018


Oblíbená novácká moderátorka Lucie Borhyová (40) byla pod drobnohledem. A to nejen televizních kamer, jak je zvyklá, ale i party hned pěti mladíků.

Lucka je totiž hlavní hvězdou nového videoklipu skupiny Botox k písní s názvem Stalker.„Bylo to náročné několikadenní, ale za to super natáčení. Lucka je vážně profík a všichni jsme se dobře bavili,“ říká frontman kapely Jan Kopečný (28), kterého televizní diváci znají hlavně díky jeho účasti v oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde se zároveň Honza s Luckou seznámili, když moderátorka usedla do poroty v jednom z dílů.

Zdroj: TV Nova

Skupinu Botox založil v roce 2013 společně s dalším muzikálovým kolegou, zpěvákem Petrem Ryšavým. Začátkem letošního roku oslovili ke spolupráci pianistu Michaela Říhu, basáka Petra Bidla a bubeníka Matěje Diviše a v nové sestavě vydali už klipy Popelář a Komplex. Na podzim chystají vydání nové autorské desky, na které spolupracují s hudebním producentem a pianistou skupiny No Name Zoli Sallaiem.

Hlavní dějovou linkou nového videoklipu je až chorobný hon za krásnou dámou, do které se zamiluje celá kapela a proto se ji snaží být neustále nablízku. „Jeden čeká před bytem, aby ji mohl přivolat výtah, druhý unese jejího osobního řidiče a uvězní ho v kufru auta, další předstírají personál v její oblíbené kavárně, pronásledují ji do fitka nebo chytají ryby na Náplavce, když prochází kolem,“ dodává Honza Kopečný.

Zdroj: Pýtýho Albíčko

Scénáře a režie klipu k písni Stalker se ujal francouzský režisér krátkometrážních filmů Juan David Salazar, který v České republice žije už více než 8 let a má na kontě řadu projektů a ocenění, například cenu za nejlepší hudební video z filmového festivalu v americkém Los Angeles. Hudební produkce se společně s Botoxem zhostil Zoli Sallai, píseň pomohl otextovat Boris Pralovzský.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MÁ ŽENSKOU NA KRKU: Jan Kopečný se po finále Tváře rozpovídal o svém životě! Kdo se na něj pověsil?
MÁ ŽENSKOU NA KRKU: Jan Kopečný se po finále Tváře rozpovídal o svém životě! Kdo se na něj pověsil?

NEJLEPŠÍ PODLE DIVÁKŮ: Kdo vyhrál diváckou anketu Tvojí tváře? Kdo předvedl úplně nejlepší vystoupení?
NEJLEPŠÍ PODLE DIVÁKŮ: Kdo vyhrál diváckou anketu Tvojí tváře? Kdo předvedl úplně nejlepší vystoupení?