VIDEO: Milan Peroutka před Vánoci bydlí ve staveništi! Co se stalo?

Aktualizováno 11.01.2018


Vánoce jsou svátky klidu, kdy se sejde široká rodina a všichni si společně užívají chvíle plné pohody, cukroví a pohádek. Jak to bude mít o Vánocích Milan Peroutka? A proč momentálně bydlí ve staveništi?

tvoje tvář má známý hlas

Milan Peroutka to v tomto roce rozjel hned v několika oblastech. Od jara do léta exceloval ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončil na celkovém druhém místě hned za Tatianou Vilhelmovou. Následně začal účinkovat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako medik Jonáš. Během 4. řady Tvojí tváře dokonce moderoval vlastní pořad Nova Taxi, ve kterém vozil protagonisty 4. řady show, kde se sám hned několikrát objevil jako host.

Zdroj: TV Nova


Mimo to Milan ještě pořád studuje a má před sebou poslední rok vysoké školy. Využije vánoční svátky k tomu, aby nabral nové síly a pořádně si odpočinul? „Přiznám se že ne, protože o vánocích je vždy hodně akcí a koncertů. Pro mě letošní vánoce budou symbolem toho, že už je budu mít v opraveném bytě. Samozřejmě, že na Štědrý den budu doma a budu jíst cukroví, “ prozradil Milan, který aktuálně přestavuje nový byt: „Máme barák, který má tři poschodí a já mám v přízemí svůj byt.“

Zdroj: Nova.cz


Štědrý den u Peroutků probíhá trošku podle amerického vzoru: „Sejdeme se široká rodina, máme spoustu dárků, Peroutka je tam osobně dává v noci, když všichni spí, aby tam pak ráno měli tu první várku dárků a já to aranžuju, aby to vypadalo, že je toho ještě dvakrát tak víc, “ popsal s úsměvem. A jak to má tenhle sympatický mladý muž s vařením? To se dozvíte ve videu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Showman z Tvojí tváře musel odpovídat pod tlakem? Neuvěříte, kdo se do něj při rozhovoru zakousl
VIDEO: Showman z Tvojí tváře musel odpovídat pod tlakem? Neuvěříte, kdo se do něj při rozhovoru zakousl

JE TO VENKU. Milan Peroutka si přivezl z Indie vážnou nemoc! 
JE TO VENKU. Milan Peroutka si přivezl z Indie vážnou nemoc! 

TEST PRO OPRAVDOVÉ ZNALCE: Záludné otázky napříč všemi díly 4. řady Tvojí tváře! Troufnete si na ně?
TEST PRO OPRAVDOVÉ ZNALCE: Záludné otázky napříč všemi díly 4. řady Tvojí tváře! Troufnete si na ně?

kuci TV Nova