Bereniku Kohoutovou chtěli vyhodit z baru! 'Dej mi ještě panáka, dělej!' křičela na barmana. VIDEO

Aktualizováno 28.12.2017


Česká herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová, kterou diváci znají z show Tvoje tvář má známý hlas, se málem dočkala potupného vyhazovu z nočního podniku. Sama popíjela na baru, kde začala vyvádět psí kusy. Ochrance došla s rozdováděnou mladou ženou trpělivost, když začala házet skleničky po barmanovi...

tvoje tvář má známý hlas

Ještě nedávno byla Berenika Kohoutová v jednom kole a téměř se nezastavila. Půvabná dcera spisovatelky Ireny Obermannové účinkovala dvanáct týdnů v již čtvrté řadě zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Do té doby ji lidé brali spíše jako herečku a příležitostnou spisovatelku, to se ale právě díky Tváři změnilo. Její výkony nadchly diváky a hlavně porotu. Během show vyhrála hned třikrát a jejímu závěrečnému triumfu pak nestálo nic v cestě!

Zdroj: Instagram


Známá brunetka je proslulá svou dobrou náladou a úsměvem na tváři. Ten se však vytratil, když si zapálila v jednom baru. Když jí barman típnul její cigaretu, okamžitě se proměnila v „zlobivou ženu“. Vzala skleničku a rozbila ji o bar. V důsledku toho začalo v baru vznikat pořádné dusno. Vyhazovač reagoval tak, jak se od něj očekává. Sebral Bereniku „do kravaty“ a vyvedl ji z místa činu. To vše bylo zaznamenáno na mobil. Na záznam se můžete podívat ve článku. Sama Berenika ho nasdílela na svůj instagramový a facebookový profil!

Zdroj: Instagram


Zní vám tato taškařice trochu podivně? Tak to máte pravdu. Nejedná se o skutečné záběry, ale pouze pohled do zákulisí natáčení nového klipu plzeňské disco popové kapely Mandrage. O té nebylo několik měsíců téměř vůbec slyšet. Mohlo by se zdát, že si kluci užívají zaslouženého volna, ale opak je pravdou. Kapela dávala dohromady materiál na nové album, které by ráda fanouškům nabídla co nejdříve. Berenika ale není první českou celebritou, která pomáhá lákat na nové album. Prvním byl už v létě Jiří Lábus, který si zahrál v singlu Slečno, já se omlouvám.

Zdroj: TV Nova


J
ak bývá u Mandrage dobrým zvykem, jejich klipy nemají chybu. Jaký bude ten s Berenikou? Na to si musí všichni fanoušci ještě chvíli počkat.

KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo
KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo

Vše, co jste chtěli vědět o Berenice Kohoutové, ale báli jste se zeptat: Život bez pravidel i hříšné tetování
Vše, co jste chtěli vědět o Berenice Kohoutové, ale báli jste se zeptat: Život bez pravidel i hříšné tetování

JSEM TROCHU ÚCHYL! prozradila Aneta Krejčíková v rozhovoru. Co ji strašně baví?
JSEM TROCHU ÚCHYL! prozradila Aneta Krejčíková v rozhovoru. Co ji strašně baví?

NÁVALY SMUTKU: Show končí a soutěžící Tvojí tváře pláčí! Co s nimi bude dál? A budou se vídat?
NÁVALY SMUTKU: Show končí a soutěžící Tvojí tváře pláčí! Co s nimi bude dál? A budou se vídat?

Maci/nova.cz