Červený koberec na Slavících ovládla sexy Jitka Boho, která málem dorazila v montérkách!

Aktualizováno 26.12.2017


Nejočekávanější událost roku je za námi. Diváci se v sobotu večer dozvěděli výsledky ankety Český slavík Mattoni 2017. Nejvíce zazářili zpěvačky, které předvedly nejen na poli hudebním, ale i módním. Naprosto všechny odzbrojila svým vzhledem Jitka Boho, která se proslavila díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

tvoje tvář má známý hlas

Módní dílna Poner se na letošních Slavících pyšnila několika modely a jeden z nich měla právě Jitka Boho, která sice nebyla na žádnou hudební cenu nominovaná, přesto její outfit zvítězil na plné čáře. Nádherné šaty tělové barvy s tenkými sexy ramínky dokonale odhalují krásnou postavu. Ve spojení s vášnivou bordó barvou doplňků a rtěnky je toto jeden z top modelů večera.

Zdroj: TV Nova

V posledních ročnících Českého slavíka se dlouhé róby vyskytují častěji a je jich rok od roku víc. Ale málokterá se od zavedených typů večerních rób liší, málokdy se styling vymyká. Hvězdě poslední řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas se to podařilo. Materiál šatů hodných víly se může působit poněkud lacině syntetický, ale netřeba se mást prvním pohledem. V aranžmá s dotahujícími doplňky vše zapůsobilo na jedničku. Jitka opět předvedla svou krásu a sourozeneckému duu Poner nezbývá nic jiného, než zatleskat.
Zdroj: Instagram

A jak si vůbec užila večer? Dorazila s manželem Lukášem, který je bubeníkem v kapele Marka Ztraceného. „Ještě před dvěma hodinami jsme byli pocákaní od barvy, protože jsme se dnes stěhovali do našeho baráčku. Musela jsem sundat montérky a rychle se dát do kupy,“ prozradila bývalá misska. Ale kde nechala malou Rozárku? „Dceru hlídá babička. Karlín je sice obrovské místo, ale myslím, že by ho dokázala rozbourat,“ svěřila se vždy usměvavá modelka reportérce Veronice Petruchové.
 
Co více prozradila? To zjistíte z videa! Celý záznam ze zákulisí Českého slavíka 2017 najdete ZDE!

OBJEV ROKU MIRAI: Nejhranější píseň internetu? Inspiroval ji slavný český hrdina a olympionik!
OBJEV ROKU MIRAI: Nejhranější píseň internetu? Inspiroval ji slavný český hrdina a olympionik!

ÚSPĚŠNÁ KAPELA SLZA PROZRAZUJE: Fanynky na nás čekají ráno před domem se snídaní!
ÚSPĚŠNÁ KAPELA SLZA PROZRAZUJE: Fanynky na nás čekají ráno před domem se snídaní!

Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka
Měl Karel Gott velký náskok? A ohrozila Farna Bílou? Podrobné výsledky Českého slavíka

 

Maci/nova.cz