JSEM TROCHU ÚCHYL! prozradila Aneta Krejčíková v rozhovoru. Co ji strašně baví?

Aktualizováno 24.12.2017


Jak Aneta Krejčíková vnímá svou účast v show Tvoje tvář má známý hlas? A není jí líto, že skončila „až“ čtvrtá? V exkluzivním rozhovoru prozradila o to, co se pilo na večírcích Tvojí tváře.

tvoje tvář má známý hlas

V pátek dopoledne proběhl live chat s jednou z finalistek Tvojí tváře a herečkou ze seriálu Ulice Anetou Krejčíkovou. Show Anetu představila v úplně jiném světle. Doposud ji diváci znali hlavně jako Gábinu Pumrovou z Ulice nebo jako herečku z Divadla na Fidlovačce, které je Anetinou domovskou scénou. Díky Tvojí tváři se ale o Anetě začalo mluvit i jako o mladé a talentované zpěvačce. Konečné čtvrté místo ale Anetu určitě nemrzí. Se všemi kolegy je doposud v kontaktu a s vítězkou Berenikou Kohoutovou si dokonce pravidelně volá.

Zdroj: TV Nova

Anetě v ruletě hvězd padlo mnoho velkých interpretů jako Freddie Mercury, Adele, Marika Gombitová, Lady Gaga nebo Gwen Stefani, které pro ni byly opravdovým oříškěm. V momentech, kdy ztvárňuje úplně odlišného interpreta, Anetě hodně pomáhají představy. „Máš moc holčičkovskej hlas, zkus si představit starou, vychlastanou barovou zpěvačku,“ radila Anetě například během show učitelka zpěvu Linda Finková.

Zdroj: TV Nova

Jaké vystoupení Aneta záviděla svým kolegům „Hodně jsem si chtěla zazpívat Rihannu, tu měla v soutěži Berenika, ale písnička, kterou měla, byla docela nevděčná,“ prozradila. Odpověď na otázku, jestli by Aneta šla do celé show znovu, byla opravdu překvapivá: „Jo a to přesně svědčí o tom, že jsem úchyl!“ přiznala s úsměvem na rtech Aneta.

ANKETA: Ondra Sokol vybral pro každého účastníka dárek na rozloučenou. Který se vám líbíl nejvíc?
ANKETA: Ondra Sokol vybral pro každého účastníka dárek na rozloučenou. Který se vám líbíl nejvíc?

A jak byla spokojená s moderátorem Ondrou Sokolem? „My ho tam všichni platonicky milujeme, nenapadá mě nikdo jinej, kdo by to mohl dělat,“ prozradila. Ondřeje Sokola čeká v sobotu moderování udílení cen Český Slavík Mattoni 2017, což potěšilo i Anetu. Mimo to byla po celou dobu natáčení velká legrace a hromady jídla a pití. Každý z účastníků na natáčení vždy přinesl nějaké dobroty a pohoštění, co upekl nebo uvařil. Mimo to se na večírcích pila třeba slivovice od Jitky Boho nebo víno od Tomáše Matonohy. Přesto podle Anety byla tato řada ze všech uplynulých nejméně „kalící“.

Aneta hraje v seriálu Ulice Gábinu už dlouhých 12 let! „Ze začátku jsem ji neměla ráda, byla to taková pipina namyšlená, která se povyšovala nad ostatní,“ šokovala fanoušky. A co s ní má společného? „Je to těžké, Gábina má už osm let dítě, takže ty priority jsou úplně jinde, nevím, jestli se můžeme srovnávat.“ V rozhovoru toho ale prozradila mnohem více. Podívejte se na celý záznam rozhovoru!


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VÍTĚZ MŮŽE BÝT JENOM JEDEN: Kdo vyhraje velkou anketu o nejlepší proměnu čtvrté řady Tvojí tváře? HLASUJTE
VÍTĚZ MŮŽE BÝT JENOM JEDEN: Kdo vyhraje velkou anketu o nejlepší proměnu čtvrté řady Tvojí tváře? HLASUJTE

Tomáš Matonoha se před finále Tváře zavřel na chatě! Proč?
Tomáš Matonoha se před finále Tváře zavřel na chatě! Proč?

FINALISTKA JITKA BOHO odpovídala živě v LIVECHATU: Odpověděla na všechny otázky diváků!
FINALISTKA JITKA BOHO odpovídala živě v LIVECHATU: Odpověděla na všechny otázky diváků!

kuci TV Nova