Balěťák Háma, šílené opice i dojemná píseň pro Sokola. Jaký byl top moment 4. řady Tváře? HLASUJTE!

Aktualizováno 23.12.2017

TOP nomenty čtvrté řady Tvojí tváře
Zdroj: TV Nova

Nejdojemnější, nejsvůdnější, nejšílenější...? I takové momenty byly v show Tvoje tvář má známý hlas. Který okamžik byl podle vás tím NEJ? Připomeňte si je všechny a hlasujte ve velké anketě!

tvoje tvář má známý hlas

1. Díl – Velký šok na začátek
Rozhodně nikdo nečekal, že čtvrtou řadu odstartují účastníci řad předešlých. Ondřej Ruml, Milan Peroutka, Anna Slováčková, David Gránský a Adam Mišík nacvičili pozoruhodné číslo, ze kterého šel strach. Proměnili se ve zrůdičky a za skvělý výkon si vysloužili ovace ve stoje!

Zdroj:TV Nova


2. Díl – Hrůza z podsvětí
Šílené grimasy, dechberoucí kostým a tři minuty hrůzy - takové bylo vystoupení Jitky Boho, která se proměnila v Marilyna Mansona. Tohle bylo naprosto geniální! Souhlasíte?
Zdroj:TV Nova


3. Díl – Šestikilogramové silikony Honzy Maxiána
Soutěžící musí vydržet sedět v maskérně několik hodin, musí si zvyknout, že během celé řady ztvární jiné pohlaví, a taktéž musí překonat různé překážky. Své o tom ví i Honza Maxián, kterému maskéři nasadili šestikilogramové silikony, které měl upevněné za krkem. To je pěkná zátěž na krční páteř, co říkáte?
Zdroj:TV Nova


4. Díl – Sladký polibek, který nikdo nečekal
Přesně takhle by se dalo nazvat vystoupení Bereniky Kohoutové a Markéty Konvičkové. Už během prvních pár vteřin bylo jasné, že toto číslo bude stát za to. A to, co dámy předvedly na závěr, rozhodně nikdo nečekal! Dát jako žena ženě pusu na tvář není žádný problém, ale vášnivě jako žena ženu líbat před očima několika tisíců lidí, to už vyžaduje dávku odvahy. Dámám za nezapomenutelné číslo tleskáme.

Zdroj:TV Nova


5. Díl – Berenika všechny dojala
Berenika Kohoutová musela čekat v maskérně dlouhé hodiny. Na řadu přišla jako poslední, tedy jako osmá. To, co následně předvedla na pódiu, nikdo nechápal. Herečka dokonale ztvárnila tesknou píseň Jennifer Hudson. Jakmile dozpívala, v sále se ozval velký potlesk, který byl doprovázený ovacemi ve stoje. Také vás dostala?

Zdroj:TV Nova


6. Díl – Baleťák v trikotu

Když se v pátém díle Aleš Háma svěřil s tím, že je balet jeho životní láskou a že má doma trikot, dlouho netrvalo a měl schválené speciální vystoupení. A že to teda byla velká specialitka. Vidět Aleše v trikotu, jak zvládá různé baletní figury, není jen tak a pokud jste dobře sledovali, mohli jste vidět i zavřené oči Honzy Kopečného, který měl co dělat, aby nevybouchnul smíchy! Aleši, tohle se ti fakt povedlo.

Zdroj:TV Nova

7. Díl – Návštěva z předešlých řad
Anička Slováčková, Markéta Procházková a Anička Fialová jsou soutěžící předešlých řad, které zavítaly do čtvrté řady, aby předvedly povedené vystoupení. Jistě nadchlo každého muže! Dámy se převtělily do Pink, Lil Kim a Christiny Aguilery a zazněl song Lady Marmalade. Svůdné pohyby, skvěle napodobený hlas. Líbilo se vám jejich vystoupení?
Zdroj:TV Nova


8. Díl – Opice kam se podíváš
V Tvojí tváři jste toho mohli vidět už opravdu hodně. Jednou jste dokonce byli svědky vystoupení lišky (proměna Honzy Ciny). Tentokrát si na sebe vzal zvířecí obleček Dalibor Gondík. Nebyl ale sám. Doprovod mu dělalo doslova celé "stádo" opic, které se houpaly v kleci, pojídaly banány a hlavně všichny skvěle bavily! No, kdo by se taky nechtěl proměnit v opici? Jak to tak vypadá, Dalibor od této chvíle nemusí řešit žádnou masku na maškarní.

Zdroj:TV Nova


9. Díl – Jsi moje máma!

Kdo by tenhle song neznal. Jakmile se na pódiu objevili Lunetici, řev fanynek byl slyšet jistě až na opačné straně země. Dalibor si totiž na pomoc přizval dva skutečné členy Luneticů – Aleše Lehkého a Václava Jelínka. Čtveřici doplnila i Dádova sestra Adéla Gondíková. A všimli jste si těch fotografií, které běžely na obrazovce? Ne, to nebyli Lunetici, ale malá Adéla s Daliborem. A dodatek na závěr, taky jste se během čísla přenesli o několik let zpět a zavzpomínali na časy, kdy tento song byl velkým hitem?

Zdroj:TV Nova


10. Díl – Konečně!
Vítězem 10. dílu se zaslouženě stal Dalibor Gondík, který zabodoval s písní Where The Streets Have No Name od legendární skupiny U2. Právě on byl posledním z osmi soutěžících čtvrté řady show, kterého vítězství vždy minulo, byť těsně o prsa korejské závodnice, a proto si z něj často utahovali, aby si při vyhlašování sedl, protože dnes to na výhru opět nebylo. V desátém dílu se mu to konečně povedlo a a svým výkonem ohromil nejen Janka Ledeckého, který při hodnocení prohlásil: „Musim říct, že si se zpěvu přiblížil na dostřel!“ Souhlasíte?

Zdroj:TV Nova


11. Díl – Velké překvapení pro Ondru Sokola
Velmi dojemným a emotivní moment přišel na samotném závěru 11. dílu, ještě před tím, než se soutěžící dozvěděli, kdo postupuje do finálové čtyřky. Nikdo rozhodně nemůže mluvit o tom, že by na place panovala nějaká rivalita. Ba naopak. Každý si snažil čas strávený s ostatními užít na maximum a tohle je výsledek: společná píseň a velké překvapení pro moderátora soutěže Ondřeje Sokola, který dojatě prohlásil: „Tohle jsem si vždycky přál!“

Zdroj:TV Nova


12. Díl – Dojemná Suan Boyle

Honza Kopečný se ve finálovém díle převtělil do Susan Boyle, jejíž talent byl objeven díky pěvecké soutěži. Ten Honzův byl naštěstí objeven o poznání dříve a muzikálový zpěvák má za sebou mnoho hlavních rolí. V show Tvoje tvář má známý hlas ale dokázal, že je opravdu všestranným umělcem a při finálové písni Wild Horses, kterou původně nazpívala legendární kapela Rolling Stones, ukápla slza nejednomu divákovi. Honza navíc pod dokonalou maskou nebyl téměř poznat.

Zdroj:TV Nova
Jitka Boho po Tvojí tváři prozradila, kolik váží její prsa. Ale Maxián je měl těžší!
Jitka Boho po Tvojí tváři prozradila, kolik váží její prsa. Ale Maxián je měl těžší!

Tomáš Matonoha se před finále Tváře zavřel na chatě! Proč?
Tomáš Matonoha se před finále Tváře zavřel na chatě! Proč?

KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo
KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo

 

Maci/nova.cz

Ján Jackuliak pod palbou otázek: Jak dobře zná Bruna Marse?