Jitka Boho po Tvojí tváři prozradila, kolik váží její prsa. Ale Maxián je měl těžší!

Aktualizováno 22.12.2017


Jitka Boho, finalistka zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, se svěřila s detaily ze svého života. Věděli jste například, kolik váží její prsa že pravidelně čte komentáře pod články o ní? A občas musí se sebezapřením přestat, protože se snadno chytá jen těch špatných poznámek!

tvoje tvář má známý hlas

Zpěvačka, bývalá modelka, ale také youtuberka, Jitka Boho žije momentálně život jako z pohádky. Vše začalo účastí v pěvecké soutěži SuperStar, následovala participace v soutěži krásy Česká Miss a Miss Universe a vše vyvrcholilo druhým místem ve čtvrté řadě Tvojí tváře!

Zdroj: TV Nova


Jitka nedávno v exkluzivním livechatu pro diváky televize Nova prozradila, jak moc jí sociální sítě ovlivňují život. „Já si komentáře u příspěvků pravidelně čtu, ale občas to je spíš na škodu,“ řekla. „Musím uznat, že mi občas čtenáři nasadí brouka do hlavy a začnu o sobě pochybovat,“ svěřila se.  Lidé jí prý často píší i drsnější urážky s cílem ublížit. „Představte si, že o sobě máte nějaké pochybnosti, a tihle lidé na ně ještě víc upozorní a vyzdvihnou je,“ shrnula na závěr Jitka komentáře.

Zdroj: Instagram


Nezapomněla podotknout, že největší oporou pro ni byl její manžel Lukáš Boho, bubeník zpěváka Marka Ztraceného. Zprvu z toho sice neměl radost, poté ale otočil. „On je vystudovaný muzikant, takže nesnáší covery písniček, ale nakonec to byl on, kdo mě vždycky povzbudil,“ popsala, jak jí choť občas pomáhal ze dna a přes všechny překážky až ke hvězdám. „A když to nešlo doma, tak jsem si přečetla komentáře od svých fanoušků na Instagramu, kam mi píšou hlavně ty krásné věci. Za to se jim moc vděčná,“ uzavřela Jitka, která má na tomto profilu přes 60 tisíc sledovatelů.
 

A jak to bylo s jejími ňadry? „ Nejbizárnější zážitek z maskérny? Asi když jsem dostala nová prsa. Vážila tři kila a já se nemohla kloudně narovnat. Ale vůbec se to nedá srovnat s tím, čím si musel projít Jan Maxián. Jeho vážila přes devět kilo!“ přiblížila Jitka vtipnou historku z maskérny.


Proč si o sobě Jitka Boho myslí, že je dřevo? a z koho má největší strach? Podívejte se na celý livechat!

 

KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo
KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo


Hana Holišová otevřeně o Táně Vilhelmové: Její hodnocení vítězky třetí řady Tváře? Totální masakr!
Hana Holišová otevřeně o Táně Vilhelmové: Její hodnocení vítězky třetí řady Tváře? Totální masakr!


Vše, co jste chtěli vědět o Berenice Kohoutové, ale báli jste se zeptat: Život bez pravidel i hříšné tetování
Vše, co jste chtěli vědět o Berenice Kohoutové, ale báli jste se zeptat: Život bez pravidel i hříšné tetování

Maci/nova.cz