Hana Holišová otevřeně o Táně Vilhelmové: Její hodnocení vítězky třetí řady Tváře? Totální masakr!

Aktualizováno 20.12.2017


Hana Holišová, vítězka první řady Tvojí tváře, zhodnotila všechny série pořadu a prozradila, který moment jí nejvíce utkvěl v paměti. A kdo ji nejvíce rozesmál?

tvoje tvář má známý hlas

Hana Holišová je divákům známá především jako Veronika Maléřová ze seriálu Ulice. V roce 2016 se zúčastnila první řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde ukázala, že herectví není jediným oborem, ve kterém vyniká. Všem naprosto vyrazila dech a stala se zaslouženě vítězkou!

Zdroj: TV Nova

V dalších řadách se pak objevovala „pouze“ jako speciální porotce. Jak by zhodnotila všechny série a kdo ze soutěžících jí svým vystoupením vyrazil dech? „Hodně se mi líbila Markéta Konvičková jako Aretha Franklin, to byla fakt pecka,“ prozradila Hanka.

TOP 15 ZAJÍMAVOSTÍ ze všech řad Tvojí tváře: Kolik se vybralo peněz a která vystoupení byla nejsledovanější?
TOP 15 ZAJÍMAVOSTÍ ze všech řad Tvojí tváře: Kolik se vybralo peněz a která vystoupení byla nejsledovanější?

Při otázce, která přeměna herečku pobavila, to hvězda Ulice nevydržela a vyprskla smíchy! Vzpomněla si na vystoupení svého bývalého seriálového kolegy Aleše Hámy.

 

Kromě vystoupení, která jsou spíše legračně pojatá, se čas od času objeví taková, při nichž má nejeden divák husí kůži. Hanku nejvíce dojala Aneta Krejčíková jako Aneta Gombitová. „Mě to vždycky dojme, když se k tomu ty lidi postaví tak pokorně a bez legrace a zazpívají to fakt od srdce,“ usmívala se.


A jak zhodnotila vítězku třetí řady Tvojí tváře Táňu Vilhelmovou? Byl to podle ní masakr! Podívejte se na video a dozvíte se více!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BERENIKA PO VÝHŘE: Už nechci nikoho ze soutěžících nikdy vidět! Co se stalo?
BERENIKA PO VÝHŘE: Už nechci nikoho ze soutěžících nikdy vidět! Co se stalo?

ZKROCENÍ REBELKY: Berenika Kohoutová vyhrála finále Tváře. Jak se zachovala na podiu, to vám vžene slzy do očí
ZKROCENÍ REBELKY: Berenika Kohoutová vyhrála finále Tváře. Jak se zachovala na podiu, to vám vžene slzy do očí