OČI PLNÉ SLZ. Co si bude kráska navždy pamatovat? Jitka Boho prozradila, co pro ni bylo vrcholem celé Tváře!

Aktualizováno 20.12.2017


Nadaná herečka, skvělá zpěvačka, krásná modelka – přesně tak by se dala popsat Jitka Boho. Drobná Jitka měla elánu a energie na rozdávání a během celé Tváře předváděla parádní show! Co prozradila po jejím skončení?

tvoje tvář má známý hlas

Šestadvacetiletá Jitka Boho byla velkým překvapením čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Od dob Česko-Slovenské SuperStar a České Miss její hvězda stoupala k nebeským výšinám. A druhé místo je pro ni dalším obřím úspěchem. Díky štěstí, které jí přinesla loterie, se vám mohla předvést jako největší sex-bomby a ikony světové hudby. V těchto proměnách mohly vyniknout její pověstné křivky. Ale nemyslete si, že je ženou pouze těchto rolí. Ztvárnila také muže – a to teprvé stálo za to! Nebo extravagantní vystoupení jako španělská operní pěvkyně Montserrat Caballé jí, stejně jako Honzovi Cinovi, přineslo vítězství.

Zdroj: TV Nova

Ve finále ztvárnila popovou princeznu Selenu Gomez. „Moc ji neposlouchám, ale vím, že je hodně populární,“ vzpomněla na zpěvačku, které nikdo neřekne jinak než Sel. Zároveň dodává, že netušila, jak hodně mají společného. Například věk, zároveň obě se pohybují ve světě módy, obě měli miniaturní role v různých filmech.
Zdroj: TV Nova

A co říká na to, že si ji oblíbil Janek Ledecký a několikrát ji věnoval krásná slova a potlesk ve stoje? „Je to krásný, ještě když je to od takového umělce, který má něco za sebou a který toho spousta dokázal. Vždycky jsem chtěla zpívat a rozdávat radost a teď se mi potvrdilo, že to dokážu,“ prozradila.
Zdroj: TV Nova

Co se jí nejvíce líbilo v soutěži? A jak bude vzpomínat na svoji partu? To se můžete dozvědět z videa!

TOP 15 ZAJÍMAVOSTÍ ze všech řad Tvojí tváře: Kolik se vybralo peněz a která vystoupení byla nejsledovanější?
TOP 15 ZAJÍMAVOSTÍ ze všech řad Tvojí tváře: Kolik se vybralo peněz a která vystoupení byla nejsledovanější?

13. KOMNATA JITKY BOHO: Chtěla být bioložkou!
13. KOMNATA JITKY BOHO: Chtěla být bioložkou!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Divoké speciální číslo, ohromující Susan Boyle i pohádková Ariana Grande!
JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Divoké speciální číslo, ohromující Susan Boyle i pohádková Ariana Grande!

 

Maci/nova.cz