Maskéři nenechali nic náhodě: Která proměna velkého finále Tvojí tváře vás fascinovala nejvíce? HLASUJTE!

Aktualizováno 17.12.2017

Tvoje tvář 12. díl maskéři
Zdroj: TV Nova

V sobotu večer diváky televize Nova opět ohromila dokonalá vystoupení a jedinečné proměny, které show Tvoje tvář má známý hlas dávají to správné grády. Která proměna finálového dílu vám přišla nejzdařilejší? HLASUJTE!

tvoje tvář má známý hlas

 

Berenika Kohoutová - The Prodigy
Se svou družinou démonků vystoupila jako první Berenika Kohoutová. V masce a zelených vlasech jako Keith Flint nebyla téměř poznat. Sličné herečce ubylo pár vlasů a přibylo několik piercingů a řetězů. Během rozdováděné show dokonce zvládla dehonestovat prezidenta poroty Jakuba Koháka.

Zdroj: TV Nova


Leona Machálková a Jan Maxián - Ariana Grande a John Legend
Leona s Honzou se v sobotním díle spojili dohromady a společně dali na podiu vzniknout něžnému duetu z pohádky Kráska a zvíře. Leona coby něžná Ariana Grande připomínala v červených šatech nejen princeznu, ale i českou pohádkovou postavu makové panenky. Honza coby černý kominíček John Legend v celé soutěži poprvé usedl za klavír, kde se je jako ryba ve vodě. Jak se vám jejich masky líbily?

Zdroj: TV Nova


Jitka Boho - Selena Gomez
Jitka se v prvním díle show objevila jako Beyoncé a její vzhled do modelky neměl daleko. Tímto číslem v převleku za uhrančivou Selenu Gomez působivě uzavřela své působení v soutěži. Jitce to opět neskutečně slušelo! Podle Janka Ledeckého píseň dokonce zazpívala o hodně lépe než samotná Selena.

Zdroj: TV Nova

 


Aneta Krejčíková - Liza Minnelli
Aneta si ve velkém finále představila s vynikajícím číslem Lizy Minnelli, která vtipným způsobem zparodovala píseň Singel Lady v seriálu Sex ve městě. Aneta opět dokázala, že je skvělou herečkou, zpěvačkou i tanečnicí a s velkou živočišnou energií.

Zdroj: TV Nova

 


Dalibor Gondík a Tomáš Matonoha - Irena Kačírková a Josef Bek
Dalibor s Tomášem si pro společný duet vybrali českou píseň, která má velké světové prvenství. Před padesáti devíti lety ji Josef Bek s Irenou Kačírkovou natočili jako první světový videoklip. Tomáš s Daliborem ji bravurně převedli na podium Tvojí tváře a vystoupení dokonce obohatili o vlastní hudební vložku. Jak se jejich proměna líbila vám?

Zdroj: TV Nova


Jan Kopečný - Susan Boyle
Muzikálový zpěvák se ve finálovém dílu Tvojí tváře převtělil do skotské zpěvačky Susan Boyle, která se doslova přes noc stala hvězdou. Podobně to bylo i u Honzy Kopečného, který se díky show dostal do povědomí i fanouškům, kteří nenavštěvují muzikály. Písní Wild Horses Honza udělal krásnou tečku za svými vynikajícími výkony. A co říkáte na jeho proměnu?

Zdroj: TV Nova

 


Nezapomeňte hlasovat, která z masek velkého finále 4. řady Tvojí tváře vám přišla nejpovedenější. Děkujeme za přízeň, doufáme, že jste se u čtvrté řady dobře bavili.


 
Na celý poslední díl show Tvoje tvář má známý hlas se podívejte ZDE

ZKROCENÍ REBELKY: Berenika Kohoutová vyhrála finále Tváře. Jak se zachovala na podiu, to vám vžene slzy do očí

kuci

Ján Jackuliak pod palbou otázek: Jak dobře zná Bruna Marse?