ZKROCENÍ REBELKY: Berenika Kohoutová vyhrála finále Tváře. Jak se zachovala na podiu, to vám vžene slzy do očí

Aktualizováno 16.12.2017


Po 12 týdnech oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas jsme se dočkali vítěze, tedy spíše vítězky. Stala se jí herečka Berenika Kohoutová! Jaké jsou její bezprostřední pocity po vítězství?

tvoje tvář má známý hlas

Berenika Kohoutová musí být po finálovém díle čtvrté řady Tvoje tvář má známý hlas diváky považována za velkou hrdinku. To, co předvedla na pódiu, nebylo rozhodně nic pro slabší povahy. Janek Ledecký byl prý rád, že vystoupení vůbec přežil. Nicméně doufal, že nikdy neskončí. Bylo to v podstatě psychologické drama, takže Berenika se musela neskutečně překonávat!

Zdroj: TV Nova

Nejenže samotná píseň nebyla žádná procházka růžovou zahradou, ale ani choreografie a herecká náplň celého vystoupení nebyly jen tak. Kdo by to byl řekl, že takhle něžná dívenka předvede něco takového! Šokovala nejen diváky a porotce, ale určitě i sebe. Berenika se toho bála jako čert kříže, ale předvedla neskutečnou show, ze které běhal mráz po zádech.
Zdroj: TV Nova

Během 11 kol soutěže se mladá a krásná herečka statečně zhostila všech výzev. Mezi nimi byli například česká zpěvačka Eva Pilarová, anglický Sam Smith, švédská popová královna Eurovize Loreen, ruské duo Tatu, slavný komik Charlie Chaplin, americká zpěvačka ze skupiny The Black Eyed Peas Fergie nebo sexy diva Ariana Grande. Ve finále okusila Prodigy.
Zdroj: TV Nova

Prodigy je britská hudební skupina, jejíž hudba se skládá z mnoha různorodých stylů od rave k hardcore techno s alternativně rockovými, breakbeat a punkovými elementy. Celé vystoupení se velice podobalo originální předloze. Odehrávalo se ve znepokojivém podzemním tunelu, který jakoby z oka vypadl scénám z filmů o Vetřelcích a jedná se takřka výhradně o one man show vokalisty Keitha Flinta. Ten, zde oděn v tričku znázorňujícím americkou vlajku, naplno rozehrává vysokou hru svého šílenství a démoničnosti. Doteď nikdo nechápe, jak to Berenika zvládla.
Zdroj: TV Nova

Celé vystoupení přivedli do dokonalosti také maskéři. Berenika měla na sobě kostým, který byl ušitý podle originálního videoklipu. Nechyběl ani zvětšený nos nebo změna barvy očí. No, poznali byste Bereniku na první dobrou v této proměně?

O tom, že je skvělá zpěvačka, nás ve svých číslech Berenika přesvědčila již několikrát. Teď potvrdila, že je také dobrou herečkou a díky kombinaci obojího dokázala věrohodně ztvárnit veškeré interprety a vítězství ve 4. řadě Tvojí tváře je tak opravdu zasloužené. To, že se vyhraje celé finále, ji ale ani ve snu nenapadlo. „Tak co, ošklivý zelený mužíčku? Co tomu říkáš? Vyhrála jsi, víš to vůbec?“ začal rýpat Ondra Sokol do evidentně překvapené Bereniky. Bývalá hvězda seriálu Ulice se totiž prezentovala jako zlobivá rebelka, ale po vítězství to bylo všechno pryč.
Zdroj: TV Nova

A jak okomentovala svoje pocity? „Děkuju, děkuju, děkuju a přála bych si světový mír!“ Nejlépe shrnula celé účinkování v Tváři její dobrá kamarádka Tatiana Vilhelmová „Žena provokatérka je vždycky vítána!“. Výhru v hodnotě 150 tisíc korun věnuje nadačnímu fondu Vrba. Peníze půjdou tedy na ovdovělé matky s dětmi.

GRATULEJEME Bereniko! Byla jsi prostě nejlepší...


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tajemná Aneta Krejčíková: Focení charitativního kalendáře i natáčení vraždy! A tohle jste o finalistce Tvojí tváře věděli?

Na jednotlivá vystoupení se podívejte ZDE!


 

Maci/nova.cz